کد خبر: 4031645
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۲
همزمان با دومین نمایشگاه مجازی کتاب

معاون فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از برگزاری پویش ملی «نذر کتاب» در استان همزمان با دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد.

سیدحسین نژاد حسینی معاون مطبوعات فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری

به گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، سیدحسین نژادحسینی، معاون فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اظهار کرد: همزمان با دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران و با هدف رساندن کتاب به دست علاقه‌مندانی که امکان خرید کتاب ندارند، پویش نذر کتاب در چهارمحال‌وبختیاری همزمان با سراسر کشور اجرا می‌شود.

وی افزود: علاقه‌مندان برای مشارکت در این پویش می‌توانند با مراجعه به ketab.ir وارد سامانه دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران شده و از طریق صفحه نذر کتاب مبلغ مورد نظر خود را در درگاه اختصاصی این پویش پرداخت کنند.

نژادحسینی تصریح کرد: حامیان حقیقی و حقوقی مشارکت‎‌کننده در این پویش می‌توانند معادل وجه واریزی، مشخصات و کد ملی افراد یا گروه‌هایی را اعلام کنند تا کد ملی آن‌ها بر اساس میزان مبلغ واریزی حامی شارژ شود.

وی تصریح کرد: علاقه‌مندان و خیران می‌توانند برای مشارکت در این کار خیر، هر مبلغی را که مایل هستند از طریق درگاه اختصاصی نذر کتاب book.icfi.ir پرداخت یا به شماره حساب ۱۰/۷۷۲۲۷۷۷/۱ و شماره کارت ۱۸۶۷-۱۰۴۸-۷۲۷۰-۵۰۴۱ به نام خانه کتاب و ادبیات ایران واریز کنند.

معاون فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان گفت: اگر فرد یا گروه خاصی مورد نظر حامیان نباشد، خانه کتاب و ادبیات ایران با سازمان‌های مردم نهاد و گروه‌های جهادی که در سطح کشور نیازسنجی انجام داده و گروه‌های هدف را برای بهره‌مندی از این طرح شناسایی کرده‌اند، تعامل کرده و پس از کسب اطلاعات لازم متناسب با نیاز آن‌ها کد اعتباری رایگان برای خرید کتاب اختصاص خواهد داد.

نژادحسینی تصریح کرد: جهت شفافیت در کمک‌های دریافتی امکان ارائه گزارش کامل از تمامی مراحل حمایت تا ارسال کتاب به صورت تفکیکی وجود دارد.

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن آغاز شده و تا دهم بهمن به مدت هشت روز ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان برای بازدید و خرید کتاب می‌توانند به ketab.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: