حضور فرهنگیان چهارمحال‌وبختیاری در دوره کشوری توانمندسازی داوران مسابقات قرآن
کد خبر: 4220068
تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۰

حضور فرهنگیان چهارمحال‌وبختیاری در دوره کشوری توانمندسازی داوران مسابقات قرآن

دوره کشوری توانمندسازی ساماندهی داوران رشته‌های پژوهشی مسابقات قرآن، عترت و نماز به‌صورت مجازی با حضور ۱۵ نفر از فرهنگیان قرآنی چهارمحال و بختیاری در حال برگزاری است.

یونس اروجی، رئیس اداره قرآن آموزش و پرورش

یونس اروجی، رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره‌کل آموزش‌وپرورش چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با ایکنا اظهار کرد: دوره کشوری توانمندسازی و ساماندهی داوری ویژه رشته‌های تفسیر قرآن کریم، احکام، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه و گفتمان مهدوی ویژه فرهنگیان در مسابقات قرآن، عترت و نماز به‌صورت مجازی آغاز شده و در حال برگزاری است.

اروجی به شرایط ورود به این دوره اشاره کرد و گفت: تسلط بر آیین‌نامه و محتوای رشته از جمله مهم‌ترین شرایط شرکت در این دوره می‌باشد و از استان‌ها خواسته شد بهترین داوران خود جهت شرکت در این دوره را معرفی کنند.

وی ادامه داد: افراد معرفی شده جهت ورود به دوره مقدماتی می‌بایست در دو مرحله آزمون ورودی که مرحله اول به صورت آزمون کتبی و مرحله دوم به صورت داوری آثار بود شرکت می‌کردند که 15 نفر از فرهنگیان استان چهارمحال و بختیاری موفق شدند هر دو مرحله آزمون ورودی را با موفقیت پشت سر بگذارند.

وی تصریح کرد: هرچند تعداد فرهنگیان استان که شرایط شرکت در این دوره را داشتند نسبت به استان‌های دیگر بسیار کمتر بود، اما از نظر تعداد افرادی که موفق به ورود به دوره شده‌اند در بین 5 استان برتر کشور قرار داریم. برگزیدگان این دوره به دوره حضوری توانمندسازی داوران مسابقات قرآن، عترت و نماز در مشهد مقدس راه خواهند یافت.

انتهای پیام
captcha