کد خبر: 3936427
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سامان از بازداشت متولیان برگزارکننده جشن در این شهرستان خبر داد و گفت: پرونده برگزارکنندگان مراسم عروسی، صبح امروز تکمیل و برای سیر مراحل قانونی به دادسرا ارسال شد.

حسن الهی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سامان در گفت‌وگو با ایکنا، از برگزاری یک جشن عروسی با جمعیت بالا و بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی در یکی از روستاهای شهرستان سامان چهارمحال‌وبختیاری خبر داد و اظهار کرد: پدران زوج برگزار کننده این مراسم به دلیل بی‌توجهی به ممنوعیت‌های اعلام شده، بازداشت شدند.

دادستان شهرستان سامان اعلام کرد: پرونده برگزار کنندگان این مراسم عروسی، صبح امروز یکم آذر ماه، تکمیل و  برای سیر مراحل قانونی به دادسرا ارسال شد.

وی با اشاره به اینکه با متخلفانی که مصوبات ستاد کرونا را در شهرستان سامان نقض کنند به شدت برخورد می‌شود، گفت: مردم می‌توانند گزارش‌های خود را درباره برگزاری مجاس شادی و عزا با جمعیت بالا به سامانه ۱۱۰ پلیس و یا دفتر دادستانی اعلام کنند.

الهی تأکید کرد: افرادی که بدون توجه به مصوبات ستاد کرونا اقدام به برگزاری هرگونه تجمع کنند، باید در مقابل قانون پاسخگو باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: