کد خبر: 3902787
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۶
نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال‌وبختیاری اقتدار را از مولفه‌های اصلی شخصیت امام خمینی (ره) در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار کرد: امروز رهبر فرزانه انقلاب نیز با وجود همه توطئه‌های دشمنان اقتدار انقلاب اسلامی را در همه عرصه‌ها حفظ کرده‌اند.

به گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمدعلی نکونام، نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال‌وبختیاری، ۱۳ خردادماه در ستاد بزرگداشت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و گرامیداشت یوم الله ۱۵ خرداد، اقتدار را از مولفه‌های اصلی شخصیت امام خمینی (ره) در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار کرد: امروز رهبر فرزانه انقلاب نیز با وجود همه توطئه‌های دشمنان اقتدار انقلاب اسلامی را در همه عرصه‌ها حفظ کرده‌اند.

نماینده ولی‌فقیه در استان لنگرگیری کشتی‌های ایرانی حامل سوخت در بنادر ونزوئلا را یکی از مولفه‌های اقتدار این روز‌های انقلاب خواند و افزود: همه دنیا اقتدار جمهوری اسلامی و ضعف غربی‌ها را مشاهده کردند.

وی سازش‌ناپذیری را از ویژگی‌های بارز امام راحل در کلام اندیشمندان غربی دانست و اظهار کرد: متاسفانه برخی‌ها در درون کشور روحیه نگاه به بیرون دارند که اینگونه نگاه‌ها جفا به انقلاب و کشور است.

حجت‌الاسلام نکونام بر مطالعه و بررسی شخصیت امام خمینی(ره) تاکید کرد و ادامه داد: شخصیت امام راحل دارای زوایای مختلفی بود که در این سال‌ها این زوایا بیشتر آشکار می‌شود.

وی با بیان اینکه شهدای ۱۵ خرداد آغاز گر یک حرکت نورانی و اثربخش در تاریخ بشریت بودند، خاطرنشان کرد: آن‌ها یک حرکت مهم تاریخی بشری و دینی را راه انداختند و الگویی برای مبارزه با استبداد و ظلم شدند.

امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران اسلام و بشریت را حیات بخشید، تصریح کرد: مبادا سیاست‌زدگی و حزب‌گرایی‌ها پیوند بین امام و امت و ولایت فقیه را خدشه‌دار کند.

حجت‌الاسلام نکونام اظهار کرد: با وجود شرایط امروز و وضعیت شیوع کرونا که امکان برگزاری مراسمات گرامیداشت سالروز امام و شهدای ۱۵ خرداد وجود ندارد، اما باید یاد و نام امام بزرگوار ما و این شهدای عالیقدر در فضاسازی‌ها و فضای مجازی با برنامه‌ریزی گرامی داشته شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: