کد خبر: 4225449
تاریخ انتشار : ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۶

مبلغ جهادی و مدرس حوزه علمیه چهارمحال‌وبختیاری درگذشت

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی‌اصغر موسوی‌نصب، مدرس سطوح عالی حوزه علمیه چهارمحال‌وبختیاری و مبلغ جهادی پس از تحمل رنج بیماری، دعوت حق را لبیک گفت.

علی اصغر موسوی نسب

به گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعلی‌اصغر موسوی‌نصب، مدرس سطوح عالی حوزه علمیه چهارمحال‌وبختیاری و مبلغ جهادی امروز، ۱۷ تیرماه، پس از تحمل رنج بیماری دعوت حق را لبیک گفت.

به همین مناسبت، حجت‌الاسلام والمسلمین اسحاق سعیدی، مدیر حوزه علمیه چهارمحال‌وبختیاری در پیامی درگذشت این روحانی مردمی و مبلغ جهادی را تسلیت گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

اِنّا لِله و اِنّا اِلَیهِ راجِعون

اذا مات العالم ثلم فی الاسلام ثلمة لا يسدها شيء

با نهایت تأسف و تأثر، خبر رحلت استاد ارجمند حجت‌الاسلام والمسلمین آقای سیدعلی‌اصغر موسوی نسب رحمة‌الله علیه را دریافت کردم.

ایشان از اساتید حوزه علمیه امامیه شهرکرد بوده و در طول سالیانی که در این مدرسه مقدسه به تدریس اشتغال داشتند استادی با ویژگی‌های بارز اخلاقی بود و طلاب و دانش‌پژوهان حوزوی بسیاری از محضر ایشان کسب فیض کردند.

اکنون که ندای حق را لبیک گفته و به دیار باقی شتافتند آن‌ هم پس از یک دوره بیماری نسبتاً طولانی، کوشش‌های علمی و تربیت طلاب و فضلای حوزوی، باقیات‌الصالحات و ترفیع درجات آن استاد ارجمند خواهد بود، امید داریم مشمول عنایات و تفضلات الهی قرار گرفته و روح آن عزیز سفرکرده به حق پیوسته در اعلی علیین در این ماه عزای اباعبدالله(ع) با ارباب بی‌کفن دشت کربلا که خود روضه خوان مجالسش بوده است، محشور باشد.

این مصیبت را به مجموعه حوزه علمیه استان چهارمحال‌وبختیاری، مدیر و اساتید و کادر محترم مدرسه علمیه امامیه شهرکرد، شاگردان و ارادتمندان، به‌ویژه همسر مکرمه و فرزندان و خانواده داغدار و عزادار آن مرحوم مغفور و همه منسوبین و منتسبین تسلیت عرض می‌کنم.

 صبر جمیل و اجر جزیل را برای بازماندگان از محضر خدای متعال مسئلت دارم.»

انتهای پیام
captcha