کد خبر: 4225252
تاریخ انتشار : ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۹

پیام نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال‌وبختیاری در پی حماسه‌آفرینی مردم در انتخابات

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال‌وبختیاری در پیامی با قدردانی از حضور پرشور مردم در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: إن‌شاءالله راه شهید رئیسی عزیز و روش مدیریتی کارا و اثرگذار او تداوم یافته و مردم نتایج انتخاب خود را در عرصه زندگی شاهد باشند.

محمدعلی نکونام نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری

به گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری و به نقل از دفتر امام جمعه شهرکرد، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام، نماینده ولی‌فقیه در استان چهارمحال و بختیاری با صدور پیامی حضور پرشور مردم در چهاردهمین دوره انتخابات رياست جمهوری را تبریک گفت و ضمن تبریک به رئیس‌جمهور منتخب تأکید کرد: إن‌شاءالله راه شهید رئیسی عزیز و روش مدیریتی کارا و اثرگذار او تداوم یافته و مردم نتایج انتخاب خود را در عرصه زندگی خود شاهد باشند.

متن کامل پیام به شرح زیر است:

«بسم الله الرّحمن الرّحیم

خداوند تبارک و تعالی را بسی شاکر و سپاسگزاریم که جمعه ۱۵ تیرماه هم، عرصه‌ای دیگر از آزمون‌های الهی بر ملت ایران رقم خورد تا پس از فقدان مصیبت سنگین شهید رئیسی عزيز، به صحنه بیایند و خلأ ریاست‌جمهوری در کشور به سرعت ترمیم شود و انتخاباتی امن و آزاد و انتخاباتی از صفر تا صد شفاف، در مرئی و منظر جهانیان گذاشته شود.

به حق باید به همه برگزارکنندگان انتخابات تبریک و خداقوت گفت از مجریان و نظّار و عوامل امنیتی و انتظامی و به‌ویژه رسانه ملی که مهم‌ترین نقش را ایفا کرد و تبریک ویژه به ملت و مردم ایران که مخصوصاً در نیمه تیرماه با شور ويژه‌ای پای صندوق‌های رأی آمدند و‌ رئیس‌جمهور موردنظر خود را برگزیدند به همه مردم عزیز و به هم استانی‌های بسیار عزیزم و به فعالین ستادهای انتخاباتی و به رئیس‌جمهور منتخب تبریک می‌گویم.

ان‌شاءالله راه شهید رئیسی عزیز و روش مدیریتی کارا و اثرگذار او تداوم یافته و مردم نتایج انتخاب خود را در عرصه زندگی خود شاهد باشند.

توفیق همگان را در وحدت‌بخشی و تبدیل رقابت‌ها به رقابت‌ها و تقویت امید و نشاط در جامعه از خداوند متعال مسئلت دارم».

انتهای پیام
captcha