کد خبر: 4225116
تاریخ انتشار : ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۶:۴۳

برگزاری مسابقات قرآن ویژه کارکنان بنیاد شهید چهارمحال‌وبختیاری

مسابقات قرآن کریم و معارف اسلامی ویژه کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال‌وبختیاری با همکاری مرکز مقاومت بسیج و اداره آموزش کارکنان و با محوریت سوره مبارکه مُلک برگزار می‌شود.

مسابقات قرآن

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال‌وبختیاری، مسابقات قرآن کریم و معارف اسلامی ویژه کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال‌وبختیاری شامل کارکنان رسمی، پیمانی و قرارداد کار معین با همکاری مرکز مقاومت بسیج و اداره آموزش کارکنان و با محوریت سوره مبارکه مُلک برگزار می‌شود.

محتوای بخش معارف قرآن «تفسیر و مفاهیم سوره مبارکه ملک» و محتوای بخش عترت این رویداد قرآنی، «نامه ۳۱ نهج‌البلاغه»، نامه امام علی(ع) به امام حسن‌ مجتبی(ع) اعلام شده است.

کارمندان علاقه‌مند به شرکت در مسابقات قرآن و معارف اسلامی برای شرکت در آزمون تفسیر و مفاهیم سوره ملک و نهج‌البلاغه می‌توانند تا ۲۰ تیرماه همه‌روزه از ساعت ۸ تا ۱۲ از طریق شبکه داخلی بنیاد شهید و سامانه یادگیری الکترونیکی شرکت کنند. 

زمان آزمون مفاهیم ۱۵ تا ۲۰ دقیقه برای ۲۰ سؤال و مدت‌زمان شرکت در آزمون نهج‌البلاغه ۱۰ دقیقه برای ۱۵ سؤال تعیین شده است.

همچنین بخش آوایی مسابقات قرآن و معارف اسلامی شامل قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ و ترجمه‌خوانی سوره مبارکه مُلک و بخش ویژه حفظ کل سوره ملک ویژه فرزندان ۷ تا ۱۵ سال است.

به نفرات برتر هر رشته جوایزی به همراه لوح تقدیر اهدا می‌شود. کارکنان برای دریافت اطلاعات بیشتر با بخش فرهنگی ادارات خود تماس حاصل کنند. 

انتهای پیام
captcha