مردم چهارمحال‌وبختیاری بار دیگر در انتخابات حماسه‌آفرین خواهند بود
کد خبر: 4220478
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۱۸
وزیر کشور:

مردم چهارمحال‌وبختیاری بار دیگر در انتخابات حماسه‌آفرین خواهند بود

احمد وحیدی با اشاره به اینکه در آستانه یک اتفاق مهم سیاسی در کشور یعنی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم، گفت: همواره حضور پرشور مردم چهارمحال‌وبختیاری یک نقطه بارز در همه انتخابات‌ها بوده که امید است در این دوره از انتخابات باز هم رکوردشکن و حماسه‌آفرین باشند.

احمد وحیدی، وزیر کشور

به گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری، احمد وحیدی، وزیر کشور شامگاه گذشته، ۱۹ خردادماه در آیین افتتاح پروژه‌های متمرکز بخش کشاورزی شهرستان اردل اظهار کرد: امروز جای شهید جمهور، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی خالی است، کسی که بدون تشریفات در میان شما حاضر می‌شد و به گفت‌وگو می‌پرداخت.

وی افزود: همه مردم در جای‌‌جای کشور به ایشان علاقه داشتند که همیشه از نزدیک حرف‌های مردم را می‌شنیدند، محبتی که نسبت به این شهید بزرگوار در بین مردم وجود دارد و عواطف و احساسات بی‌نظیر مردم نسبت به ایشان در همه جا حاکم است.

وزیر کشور گفت: در میان شما بختیاری‌های پرافتخار که از این مرز و بوم دفاع کرده‌اید جای آن شهید خالی است، بدون شک روح شهید رئیسی از خوشحالی مردم برای افتتاح و راه‌اندازی این پروژه خشنود است.

وحیدی بیان کرد: هر خدمتی که در این کشور انجام می‌شود روح آن شهید شاهد و ناظر است زیرا ایشان چنین اتفاقاتی را دوست داشت و همواره از همه مسئولان تقاضا داشت که در راه آبادانی کشور و رضایت مردم گام بردارند. کسی که شبانه‌روز برایش فرقی نداشت. این مسائل برای ما بسیار ارزشمند است که چنین رئیس جمهوری داشتیم که در قلب تک تک ما جای دارد.

وزیر کشور در پایان با اشاره به اینکه در آستانه یک اتفاق مهم سیاسی در کشور یعنی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم، گفت: همواره حضور پرشور مردم شهرستان اردل و چهارمحال‌وبختیاری یک نقطه بارز در همه انتخابات‌ها بوده که امید است در این دوره از انتخابات باز هم رکوردشکن و حماسه‌آفرین باشید.

یادآور می‌شود، افتتاح سردخانه بروجن، بازدید از روند احیای قنات‌ها، افتتاح طرح‌های گلخانه‌ای، کشاورزی و پرورش ماهی ایرانچه و اردل از برنامه‌های سفر یک روزه وزیر کشور به چهارمحال‌وبختیاری بود.

انتهای پیام
captcha