۳ آزمون استخدامی در چهارمحال‌وبختیاری برگزار شد + عکس
کد خبر: 4220289
تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۴۴
هم‌زمان با سراسر کشور

۳ آزمون استخدامی در چهارمحال‌وبختیاری برگزار شد + عکس

هم‌زمان با سراسر کشور، سه آزمون استخدامی برای جذب شرکت‌کنندگان در دستگاه‌های اجرایی استان از سوی مرکز آزمون جهاددانشگاهی چهارمحال‌وبختیاری برگزار شد.

آزمون استخدامی ادارات

به گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری و به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی استان، نخستین آزمون اختصاصی معلولان و دومین آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر صبح و عصر روز پنجشنبه 17 خردادماه جاری و آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک صبح روز جمعه 18 خردادماه به همت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری هم‌زمان با سراسر کشور برگزار شد. 

سیروس رضایی، رئیس جهاددانشگاهی چهارمحال‌وبختیاری با اعلام این خبر، افزود: این آزمون‌ها به کارفرمایی و مجوز سازمان امور اداری و استخدامی کشور برای جذب نیروهای مورد نیاز در دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.

رضایی بیان کرد: تعداد شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی معلولان، 218 نفر آزمون فرزندان شهدا و ایثارگران 180 نفر و آزمون سازمان ثبت اسناد، 171 نفر بود.

وی گفت: نتایج این آزمون پس از استخراج نتایج از طریق سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir متعاقباً اطلاع‌رسانی می‌شود.

انتهای پیام
captcha