برگزیدگان مسابقات سراسری قرآن چهارمحال‌وبختیاری تجلیل می‌شوند
کد خبر: 4215197
تاریخ انتشار : ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۶:۰۹
هم‌زمان با دهه کرامت

برگزیدگان مسابقات سراسری قرآن چهارمحال‌وبختیاری تجلیل می‌شوند

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف چهارمحال‌وبختیاری از برگزاری اختتامیه چهل‌و‌ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم و تجلیل از برگزیدگان استانی هم‌زمان با دهه کرامت خبر داد.

محسن مولوی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف چهارمحال و بختیاری

محسن مولوی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف چهارمحال‌وبختیاری در گفت‌وگو با ایکنا با اعلام اینکه اختتامیه چهل‌و‌ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم و تجلیل از برگزیدگان استانی به‌زودی برگزار می‌شود، اظهار کرد: این برنامه هم‌زمان با دهه کرامت و ایام تجلیل از امامزادگان در آستان مقدس امامزادگان حلیمه و حکیمه خاتون(س) شهرکرد برگزار خواهد شد.

وی با ذکر اینکه در مجموع ۳۷ برگزیده استانی این دوره از مسابقات در رشته‌های مختلف تجلیل خواهند شد، ادامه داد: همچنین ۱۰ نفر از عوامل اجرایی مسابقات سراسری قرآن در این برنامه با حضور مسئولان استانی مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

مولوی بیان کرد: امسال مبلغ جوایز برگزیدگان و حق‌الزحمه داوران افزایش قابل توجهی داشت که تأمین آن از توان استان خارج بود، لذا با سازمان اوقاف رایزنی داشتیم و دستور مساعدت را از حجت‌الاسلام خاموشی برای تأمین مبلغ دریافت کردیم که در نهایت، این مبلغ واریز شد.

مولوی افزود: جا داشت که مبلغ جوایز افزایش یابد و این رویه می‌بایست انجام می‌شد، اما برای استان‌هایی همچون چهارمحال‌وبختیاری تأمین این مبالغ با توجه به شرایط موقوفات قرآنی و نبود درآمد امکان‌پذیر نبود که خوشبختانه مساعدت لازم از سوی ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه انجام شد و طی روزهای آینده مراسم اختتامیه را برگزار خواهیم کرد.

یادآور می‌شود، ۷۳۱ نفر شامل ۴۹۵ بانو و ۲۳۶ آقا در بخش‌ها و رشته‌های مختلف چهل‌وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن ثبت‌نام کردند که از این تعداد، ۳۲۳ نفر در بخش آوایی و ۴۰۸ نفر در رشته‌های معارفی شرکت داشتند. 

کسب مقام نخست کشور در رشته معارف نهج‌البلاغه از سوی غلامحسین فاتحی و کسب مقام سوم کشوری رشته دعاخوانی توسط سجاد براتی بنی رهاورد نمایندگان چهارمحال و بختیاری در این دوره از مسابقات سراسری قرآن بود.

انتهای پیام
captcha