اساتید جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری تجلیل شدند
کد خبر: 4214318
تاریخ انتشار : ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۳

اساتید جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری تجلیل شدند

به‌مناسبت سالروز شهادت استاد علامه مرتضی مطهری و بزرگداشت مقام معلم و استاد، آیین نکوداشت مقام معلم در جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

تجلیل از مدرسان جهاد دانشگاهی استان

به گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری و به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی استان، به مناسبت سالروز شهادت استاد علامه مرتضی مطهری و بزرگداشت مقام معلم و استاد، آیین نکوداشت مقام معلم، شامگاه گذشته 17 اردیبهشت‌ماه با حضور رئیس جهاددانشگاهی استان و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و رؤسای دانشگاه‌ها برگزار شد.

سیروس رضایی، رئیس جهاددانشگاهی استان در این آیین ضمن تبریک به مناسبت ایام بزرگداشت مقام معلم و بررسی ابعاد فکری و شخصیتی شهید مطهری، به تشریح فعالیت های جهاددانشگاهی در حوزه‌های آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و اشتغال پرداخت و گفت: شاکله اصلی جهاددانشگاهی در حوزه آموزش اساتیدی وارسته، پرتلاش و با اندیشه علمی پربار عنوان هستند که یکی از افتخارات جهاددانشگاهی استان بهره‌مندی از چنین اساتیدی است.

رضایی ماهیت آموزش‌های جهاد دانشگاهی را اشتغال‌محور و مهارتی عنوان کرد و افزود: یکی از عوامل استقبال از آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی در طول سال‌های گذشته توجه به آموزش‌های مهارتی و شغلی است‌.

رئیس جهاد دانشگاهی استان این نهاد را یک نهاد توسعه‌ای دانست و بیان کرد: جهاد دانشگاهی در حوزه اشتغال ظرفیت و تجربه‌های خوبی دارد و یکی از این ظرفیت‌ها، ایجاد مرکز آموزش‌های ملی مهارت پزشکی، برگزاری آموزش‌های مهارتی و تخصصی و رسانه بازار کار است.

یادآور می‌شود، در این آیین که به منظور پاسداشت مقام استاد و معلم برگزار شد از چند تن از مدرسان برجسته مراکز کوتاه‌مدت و علمی کاربردی  به نمایندگی از سایر مدرسان جهاددانشگاهی استان تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام
captcha