کد خبر: 4057698
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۹
با رقابت بیش از 4500 داوطلب

آزمون کارشناسی ارشد در چهارمحال‌وبختیاری برگزار می‌شود

معاون آموزشی دانشگاه شهرکرد گفت: چهار هزار و ۷۴۶ داوطلب آزمون کارشناسی ارشد در چهارمحال و بختیاری از فردا ۲۸ اردیبهشت‌ماه تا روز جمعه ۳۰ اردیبهشت‌ماه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

کنکور کارشناسی ارشد

به گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری حمدالله مشتاقی، معاون آموزشی دانشگاه شهرکرد 27 اردیبهشت‌ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: براساس برنامه‌ریزی انجام شده، آزمون کارشناسی ارشد همزمان با سراسر کشور طی روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه این هفته ۲۸، ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت‌ماه در استان برگزار می‌شود.

وی افزود: ۴۷۴۶ داوطلب در ۱۳۵ کد رشته امتحانی در این آزمون شرکت خواهند کرد که ۲۳۷۹ نفر آن‌ها زن و ۲۳۶۷ نفر مرد هستند.

معاون آموزشی دانشگاه شهرکرد گفت: پنج حوزه اصلی برای برگزاری این آزمون در استان آماده شده است که داوطلبان باید حتماً نسبت به دریافت کارت ورود به آزمون خود اقدام کنند، چرا که ورود به آزمون بدون داشتن کارت ممنوع است.

وی با بیان اینکه داوطلبان علاوه بر کارت ورود به آزمون باید کارت شناسایی معتبر را نیز به همراه داشته باشند، تصریح کرد: درصورتی‌که بین مشخصات داوطلب با مشخصات مندرج شده روی کارت مغایرتی وجود داشته باشد، می‌توانند به باجه‌های رفع نقص که در حوزه‌های امتحانی راه‌اندازی شده، مراجعه کنند.

مشتاقی بیان کرد: ساعت شروع آزمون هشت صبح ‌خواهد بود، بنابراین داوطلبان باید به‌ گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند تا به موقع در محل آزمون حضور پیدا کنند.

وی در توصیه دیگری از داوطلبان خواست تا از همراه داشتن گوشی همراه و تجهیزات الکترونیکی در جلسه امتحان خودداری کنند، چرا که حتی در صورت خاموش بودن تخلف محسوب شده و می‌تواند منجربه محرومیت داوطلب شود.

معاون آموزشی دانشگاه شهرکرد تأکید کرد: تمهیدات لازم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این آزمون اندیشیده شده و هماهنگی‌هایی هم با دانشگاه علوم پزشکی شده تا ناظران بهداشتی در محل حوزه‌های امتحانی مستقر شوند، همچنین تمامی داوطلبان ملزم به استفاده از ماسک در محل آزمون هستند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :