کد خبر: 4043314
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۹

استاندار چهارمحال‌وبختیاری با تصریح اینکه استانداری چهارمحال‌و‌بختیاری خانه دوم جوانان استان است، گفت: در دولت سیزدهم جوان‌گرایی در انتصابات مورد تأکید است لذا روند انتصابات مدیران جوان در استان ادامه خواهد داشت.

غلامعلی حیدری استاندار چهارمحال و بختیاری

به گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری و به نقل از روابط عمومی استانداری چهارمحال‌وبختیاری، غلامعلی حیدری، استاندار، روز گذشته، ۲۴ اسفندماه در آئین تجلیل از جوانان برتر چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه قرار گرفتن در جمع جوانان موجب ایجاد شور و نشاط در انسان می‌شود، اظهار کرد: هیچ‌گاه نقش بی‌بدیل جوانان در پیروزی و دفاع مقدس فراموش نمی‌شود، این قشر تهدید جنگ را به فرصت تبدیل کردند، می‌توان با قطعیت گفت که جنگ به دانشگاه انسان‌سازی تبدیل شد.

حیدری با تأکید بر اینکه جوانان در گام دوم انقلاب اسلامی باید میدان‌دار باشند، توضیح داد: جوانان با روحیه جهادی و انقلابی باید منشأ تحول در کشور باشند، نباید اجازه دهیم دشمن فرهنگ و سبک زندگیمان را تغییر دهد، باید تهدیدها به فرصت تبدیل شود.

وی با بیان اینکه استانداری چهارمحال و بختیاری خانه دوم جوانان استان است، گفت: در دولت سیزدهم جوان‌گرایی در انتصابات مورد تأکید است، روند انتصابات مدیران جوان در استان ادامه خواهد داشت، میانگین سنی مدیرانی که به تازگی منصوب شده‌اند، حدود ۱۵ سال جوان‌تر شده است.

حیدری تصریح کرد: پیگیری مشکلات موجود در چهارمحال و بختیاری از مسئولان سطح کلان، پیگیری برای جذب اعتبارات، مردمی بودن مسئولان، سفرهای شهرستانی، توسعه جهشی استان، ایجاد اشتغال پایدار، دیدار با اقشار مختلف مردم، توسعه زیرساخت در حوزه راه و غیره از جمله اولویت‌ها در دولت سیزدهم در استان است.

استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه باید در کنار هر انتقادی یک پیشنهاد نیز برای رفع مشکل مطرح شود، یادآور شد: امیدواریم با تکیه بر تمامی ظرفیت‌ها اعم از بخش خصوصی و دولتی در راستای ایجاد اشتغال پایدار و توسعه استان گام برداریم.

جوانان؛ پرچم‌دار جهادتبیین و تحقق بیانیه گام دوم

در ادامه محسن حسین‌میرزایی، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اهمیت حضور جوانان در صحنه‌های مختلف، اظهار کرد: در هرجایی که جوانان حضور پیدا کردند، شاهد اتفاقات بی‌بدیل در کشور بودیم و هر کجا از ظرفیت جوانان غفلت شد، با شکست مواجه شدیم.

وی افزود: جوانان باید امروز پرچم‌دار جهادتبیین و اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در کشور باشند، آینده هر کشور و نظامی به حضور افراد سرزنده و پرتلاش بستگی دارد، مصمم به حمایت قاطع از جوانان پرتلاش و با استعداد هستیم.

حسین‌میرزایی با اشاره به اینکه باید هیئت‌های اندیشه‌ورز با حضور جوانان در چهارمحال و بختیاری تشکیل شود، توضیح داد: بر این باور هستیم که وحدت، همدلی و وفاق موجب باز شدن راه توسعه و پیشرفت در استان می‌شود. 

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار تأکید کرد: جوانان نقش مهمی در بصیرت‌افزایی و ایجاد وحدت دارند، باید جلسات مستمری در ایجاد نشاط و پویایی در استان تشکیل شود، درب‌های اتاق معاونان استاندار به روی جوانان باز است، قطعاً از نظرات جوانان در راستای توسعه استان استفاده خواهد شد.

وی در پایان تصریح کرد: باید جوانان چهارمحال و بختیاری در مباحث علمی، ورزشی، فرهنگی و غیره بدرخشند، قابلیت‌ها برای حضور جوانان در عرصه‌های مختلف فراهم شود.

در این آیین از جوانان برتر چهارمحال و بختیاری شاغل در دستگاه‌های اجرایی تجلیل شد، همچنین در این برنامه از مهدی عباسپور، از کارکنان جهاددانشگاهی استان، به‌عنوان جوان برتر تجلیل به‌عمل آمد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: