کد خبر: 3902165
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان خبر داد:
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال‌وبختیاری گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان با برگزاری جلسات تبیینی و پرسش و پاسخ و هدیه ختم قرآن به روح شهدا و معمار کبیر انقلاب از طریق طرح تلاوت نور، سی‌‌ویکمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) را گرامی می‌دارند.

به گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدرضا مظاهری، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد چهارمحال‌وبختیاری اظهار کرد: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال‌وبختیاری امسال ویژه برنامه‌های سی‌‌ویکمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) را به دلیل پیشگیری و مقابله با کرونا به صورت مجازی برگزار می‌کنند.

وی ادامه داد: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان برنامه‌های ویژه‌ای را به مناسبت فرارسیدن این ایام در نظر گرفته‌اند که از جمله این برنامه‌ها برگزاری جلسات تبیینی و پرسش و پاسخ در خصوص «نقش ولایت و رهبری در شکل‌گیری و پایداری حکومت اسلامی» در فضای مجازی «پیام رسان‌های داخلی و پخش زنده در شبکه‌های اجتماعی» با محوریت ائمه جماعات مساجد است.

وی ابراز کرد: ستاد هماهنگی کانون فرهنگی هنری مساجد استان در نظر دارد تا با برگزاری مسابقه کتابخوانی از وصیت‌نامه سیاسی الهی حضرت امام(ره) ویژه بچه‌های مسجد به گسترش ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و به آشنایی جوانان با آرمان‌های ایشان کمک کند.

مظاهری تصریح کرد: از دیگر برنامه‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان می‌توان به برگزاری مسابقه دلنوشته با عنوان «نامه ای به پدر آسمانی» ویژه نوجوانان ۷ تا ۱۴ سال عضو کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان در فضای مجازی و توزیع بسته‌های معیشتی در قالب طرح ملی «راهکار» در شب ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در مناطق محروم استان اشاره کرد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بیان کرد: برگزاری محفل انس با قرآن کریم و هدیه ثواب تلاوت به روح ملکوتی امام راحل(ره) در مساجد منتخب، انتشار ویژه‌نامه مجازی «معیار انقلاب معمار انقلاب»، مسابقه نقاشی با عنوان «نمای آفتاب» ویژه کودکان و نوجوانان رده سنی ۷ تا ۱۴ سال، انتشار محتواهای مرتبط با ابعاد شخصیتی حضرت امام خمینی(ره) در فضای مجازی و پیامک به کانون‌های مساجد از دیگر برنامه‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان در سالروز سی‌‌ویکمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) است.

وی یادآور شد: مدیران کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان باید همه برنامه‌های اجرایی سی‌‌ویکمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) را در سامانه «بچه‌های مسجد» بخش طرح ملی «راهکار» بارگزاری کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: