کد خبر: 3851415
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
گروه اجتماعی ـ قائم‌مقام کمیته امداد استان چهارمحال‌وبختیاری گفت: در ۶ ماهه نخست امسال مردم نیکوکار استان ۲ میلیارد و ۲۲۲ میلیون تومان صدقه پرداخت کردند.

نجف‌علی حیدری، قائم‌مقام کمیته امداد استان چهارمحال‌وبختیاری در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری، اظهار کرد: کمک‌های مردم خیر و نیکوکار استان در قالب صدقات در هر شهرستان عیناً برای نیازمندان همان شهرستان هزینه می‌شود.

وی با اشاره به ارائه خدمات مختلف به نیازمندان از محل صدقات مردم نیکوکار استان افزود: ۲۸ درصد از مجموع صدقات مردم استان به تعمیر، تکمیل و احداث مسکن روستایی و شهری مددجویان کمیته امداد استان اختصاص یافته است.

قائم‌مقام کمیته امداد استان با اشاره به اختصاص بخشی از صدقات مردمی به حوزه بهداشت و درمان مطرح کرد: ۱۰ درصد از صدقات درزمینه کمک به پرداخت فرانشیز، خدمات ویژه درمان و نیازهای بهداشتی نیازمندان پرداخت می‌شود.

حیدری ادامه داد: صدقات پرداختی مردم استان در راستای کمک به نیازمندان، ارائه خدمات ویژه به سالمندان، پرداخت کمک‌های موردی به نیازمندان، تأمین لوازم ضروری مددجویان و کمک به دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت این نهاد اختصاص می‌یابد.

وی بابیان اینکه توسعه و ترویج فرهنگ ازدواج آسان و به هنگام در بین جوانان از اهداف این نهاد است گفت: ۱۰ درصد از صدقات پرداختی مردم استان در راستای کمک به امر ازدواج نیازمندان اختصاص‌یافته است.

قائم‌مقام کمیته امداد استان با اشاره به روش‌های نوین و آسان پرداخت کمک‌های مردمی به‌ویژه در حوزه صدقات، گفت: عموم مردم و خیران نیکوکار برای افزایش ضریب امنیت و سرعت در خدمت‌رسانی به نیازمندان می‌توانند با شماره‌گیری کد آنی پرداخت #۰۳۸*۸۸۷۷* از طریق گوشی همراه خود و یا ارسال عدد سه به سامانه الکترونیکی ۳۰۰۰۳۳۳۳ و نصب برنامه آپ در هر زمان و مکانی کمک‌های خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به دست نیازمندان مناطق انتخابی خود برسانند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: