کد خبر: 3850431
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱
گروه فرهنگی ـ معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال‌وبختیاری گفت: فیلم ساز هم‌استانی از طرف هیئت داوران و همچنین دبیرخانه جشنواره جایزه بزرگ ملی فیلم ایثار مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، شهرام فرجی، معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال‌وبختیاری اظهار کرد: در «جشنواره جایزه بزرگ ملی فیلم ایثار» علی توکلی زانیانی از چهارمحال و بختیاری به واسطه ساخت فیلم‌ کوتاه «تا فردا» با موضوع مدافعان حرم مورد تقدیر قرار گرفت.

وی تصریح کرد: فراخوان سومین جشنواره ملی فیلم ایثار در خرداد ماه منتشر شده بود و شرکت کنندگان جشنواره تا پایان شهریور فرصت داشتند که آثار خود را در قالب فیلمنامه و فیلم ۱۲۰ ثانیه‌ای و با موضوع ایثار اجتماعی به دبیرخانه این جشنواره ملی ارسال کنند.

شایان ذکر است: این جشنواره با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران، انجمن سینمای جوان ایران، شبکه یک سیما، شبکه مستند، آی فیلم و معاونت فرهنگی قوه قضاییه برگزار شد و سید حسین حق‌گو، محمدتقی فهیم و مرجان ریاحی، آثار رسیده به بخش‌های مختلف سومین جشنواره ملی فیلم ایثار را داوری کردند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: