کد خبر: 3817712
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
گروه اجتماعی ــ مسئول ستاد عتبات و عالیات دانشجویی چهارمحال و بختیاری گفت: ثبت‌نام سفر عتبات دانشگاهیان از امروز، ۱۸ خردادماه همزمان با سراسر کشور در این استان ‌ویژه گروه‌های اساتید، متأهلان، دختران و پسران دانشجو و کارکنان دانشگاه‌ها آغاز شد.

سید‌حبیب‌الله محمدی، مسئول ستاد عتبات و عالیات دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: ثبت‌نام سفر عتبات دانشگاهیان از امروز، 18 خردادماه همزمان با سراسر کشور در استان چهارمحال وبختیاری نیز آغاز شد.

محمدی با اشاره به اینکه این سفر ویژه متقاضیان دانشگاهی در گروه‌های اساتید، متاهلین، دختران و پسران دانشجو و کارکنان دانشگاه‌ها انجام می‌شود، تصریح کرد: در چهارمحال و بختیاری هشت سفر زمینی و هوایی که سه سفر آن ویژه دختران مجرد و پنج سفر دیگر آن نیز ویژه پسران است برگزار خواهد شد البته متأهلان، اساتید و کارکنان در همه گروه‌ها می‌توانند شرکت کنند.

وی به پرداخت کمک هزینه به دانشجویان اشاره کرد و افزود: بانک ملت برای سفرهای هوایی مبلغ 3 میلیون تومان و برای سفرهای زمینی مبلغ یک میلیون و 500 هزار تومان در قالب وام و همچنین صندوق رفاه دانشگاه نیز مبلغی را به عنوان وام به دانشجویان و متقاضیان پرداخت خواهد کرد.

وی با بیان اینکه دفتر نهاد رهبری دانشگاهی شهرکرد تنها اجرا کننده این برنامه است و زمان حرکت با ستاد عتبات و عالیات دانشجویان کشور هماهنگ خواهد شد، گفت:  این دوره از اعزام دانشگاهیان از اواخر تیرماه آغاز و تا اواسط مهر ۹۸ ادامه دارد.

یادآوری می‌‍شود، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این سفرها و نحوه ثبت نام می‌توانند به پایگاه اینترنتی  @Samanebartar مراجعه کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: