نمایش فیلم‌های منتخب جشنواره فجر در شهرکرد + جدول

جشنواره فیلم فجر

به گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، شهرام فرجی، معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: هم‌زمان با برگزاری چهل‌و‌دومین جشنواره فیلم فجر در تهران، منتخبی از فیلم‌های این جشنواره از 16 تا 22 بهمن در شهرکرد به نمایش گذاشته می‌شود.

وی افزود: فیلم‌های آبی روشن، آغوش باز، آپاراتچی، شکار حلزون، مجنون، شه‌سوار، صبح اعدام، آسمان غرب، قلب رقه، پرویز خان، معجزه پروین، شور عاشقی، تابستان همان سال، بهشت تبهکاران، ببعی‌ قهرمان، باغ کیانوش و پرواز ۱۷5 از جمله فیلم‌های منتخب چهل‌و‌دومین جشنواره فیلم فجر است که در شهرکرد به روی پرده می‌رود.

معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به آغاز نمایش فیلم‌های منتخب فجر از 16 بهمن در پردیس سینمایی بهمن شهرکرد، تصریح کرد: نمایش فیلم‌های فجر تا 22 بهمن ادامه دارد و این پردیس سینمایی هر روز در چهار نوبت پذیرای علاقه‌مندان به هنر هفتم است.

فرجی یادآور شد: نوبت‌های نمایشی در ساعات ۱۴:۳۰، ۱۷، ۱۹:۳۰ و ۲۲ آغاز‌ می‌شود و عموم مردم برای تهیه بلیت می‌توانند به نشانی https://gisheh7.ir مراجعه کنند.

معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به استقبال کم‌نظیر مردم از نمایش هم‌زمان فیلم‌های فجر در استان در سال‌های گذشته، گفت: تلاش برای پیوستن سینما غدیر شهرکرد به جمع سینماهای نمایش‌دهنده فیلم‌های منتخب جشنواره چهل‌و‌دوم صورت گرفت اما سرانجام تنها پردیس سینمایی بهمن برای میزبانی از این رویداد در نظر گرفته شد.

گفتنی است، چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر هم‌زمان با تهران در ۳۱ استان کشور نیز برگزار می‌شود.

جدول نمایش فیلم‌های منتخب جشنواره فجر