کد خبر: 4221512
تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۲

نماز عید قربان در سراسر چهارمحال‌وبختیاری برگزار می‌شود

رئیس ستاد اقامه نماز چهارمحال‌وبختیاری گفت: نماز روز عید سعید قربان در ساعت ۷ صبح روز دوشنبه، ۲۸ خردادماه در مصلی‌های نماز سراسر استان اقامه می‌شود.

نماز عید قربان در شهرکرد

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد کریمی، رئیس ستاد اقامه نماز چهارمحال‌وبختیاری در گفت‌وگو با ایکنا از استان با تبریک فرارسیدن عید قربان و با اشاره به اینکه نماز این عید سعید در ساعت ۷ صبح روز دوشنبه در سراسر استان اقامه می‌شود، اظهار کرد: در شهرکرد، نماز عید قربان به امامت نماینده ولی‌ فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد برپا می‌شود و درهای مصلی امام خمینی(ره) این شهر از یک ساعت پیش از نماز، به روی نمازگزاران باز است.

وی با بیان اینکه نماز عید قربان در تمامی میعادگاه‌ها، مساجد، امامزادگان و سایر محل‌هایی که از حضور روحانی مستقر و طرح هجرت و ائمه جمعه و جماعات برخوردارند برگزار خواهد شد، ادامه داد: از عموم مردم مؤمن و همیشه در صحنه استان دعوت می‌شود در این برنامه معنوی حضور داشته باشند.

کریمی بیان کرد: هم‌زمان با عید سعید قربان، مکان‌هایی در محل‌های اقامه نماز عید در سراسر استان برای جمع‌آوری نذورات مردم از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی پیش‌بینی شده که مردم نیک‌اندیش می‌توانند نذورات خود را پس از اقامه نماز به این پایگاه‌ها اهدا کنند.

وی در پایان گفت: همچنین نیروی انتظامی در مسیرهای منتهی به میعادگاه‌های نماز محدودیت ترافیکی اعمال می‌کند.

انتهای پیام
captcha