برنامه‌های هفته ازدواج در چهارمحال‌وبختیاری اعلام شد
کد خبر: 4220488
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۴۱

برنامه‌های هفته ازدواج در چهارمحال‌وبختیاری اعلام شد

سرپرست معاونت امور فرهنگی و جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان چهارمحال‌وبختیاری گفت: برنامه‌های هفته ازدواج متناسب با روزشمار این هفته در استان اجرا می‌شود و مراکز مشاوره آماده خدمت‌رسانی هستند.

هفته ازدواج

به گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان استان، رسول غلامی، سرپرست معاونت امور جوانان با تأکید بر اهمیت گرامیداشت هفته ازدواج از 19 تا 25 خردادماه در شهرستان‌های دوازده‌گانه، اظهار کرد: هفته ازدواج در سال ۱۴۰۳ با محوریت شعار «ازدواج آسان و آسمانی» از سوی وزارت ورزش و جوانان نام‌گذاری و ابلاغ شده است.

غلامی افزود: برنامه‌های متفاوت فرهنگ‌سازی، تبلیغات شهری، زیرنویس‌های تلویزیونی، اطلاع‌رسانی در صدا و سیما و رایزنی و هم‌اندیشی با سمن‌های مرتبط انجام شده و مراکز مشاوره طرف قرارداد در سراسر استان آماده ارائه مشاوره رایگان هستند.

غلامی با بیان اینکه یکی از اهداف حوزه جوانان ترویج فرهنگ ازدواج و کاهش آسیب‌های بالا رفتن سن ازدواج جوانان و برنامه‌سازی در این بستر است، تصریح کرد: برای ازدواج آسان، به موقع و موفق جوانان در جامعه فرهنگ‌سازی قدرتمندی صورت پذیرد که این امر مستلزم برنامه‌های خلاقانه و نوآورانه به‌عنوان جایگزین برنامه‌های گذشته است.

وی در خصوص روزشمار هفته ازدواج در سال ۱۴۰۳، گفت: روز ‌شنبه ۱۹ خرداد به‌نام «ازدواج بهنگام، مسیر سعادت و خوشبختی» نامگذاری شد، یکشنبه ۲۰ خردادماه «ازدواج موفق، آرامش ماندگار»، روز دوشنبه ۲۱ خرداد «ساده بود، شیرین ماند»، روز سه‌شنبه ۲۲ خرداد «سخت بگیری، سخت‌می‌گذره»، روز چهارشنبه ۲۳ خرداد ازدواج، «مسیر آرامش و خوشبختی»، پنجشنبه روز ۲۴ خرداد «انتخاب آگاهانه، زندگی با نشاط» و در نهایت روز جمعه ۲۵ خرداد با عنوان «آموزش و مشاوره، ازدواج پایدار» نامگذاری شده است.

انتهای پیام
captcha