کد خبر: 4220144
تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۱

دولتمردان مسیر خدمت شهید جمهور را با قوت ادامه دهند

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال‌وبختیاری با گرامیداشت یاد رئیس‌جمهور شهید، گفت: دولتمردان نیز اجازه دهند روند خدمت‌رسانی دولت دچار خلل شود بلکه همواره باید مسیر خدمت را با قوت بیشتری ادامه دهند.

محمدعلی نکونام نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری

به گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام، نماینده ولی‌فقیه در استان امروز، ۱۷ خرداد در دیدار سیداحسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی‌ در شهرکرد با تسلیت شهادت رئیس‌جمهور خدوم و مردمی آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و با اشاره به اینکه راه این شهید والامقام باید ادامه پیدا کند و خدمات ماندگار وی برای جامعه تبیین شود، اظهار کرد: معاندین از داخل و خارج تلاش می‌کنند که این خدمات را کمرنگ یا وارونه جلوه دهند اما ما وظیفه داریم این خدمات ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی را برای دیگران بیان کنیم.

وی با استناد به بیانات رهبر معظم انقلاب که چندین مورد از صفات برجسته شهید رئیسی را بیان کردند، ادامه داد: این توصیف‌ها از سوی مقام معظم رهبری این رسالت را بر دوش ما نیز قرار می‌دهد که این خدمات را مدام و مستمر بازگو و تکرار کنیم. امروز از مصادیق جدی جهاد تبیین همین پرداختن به ویژگی‌های شهید جمهور برای مردم است تا نگذاریم دشمنان روایت وارونه و غلط را در خصوص ایشان ارائه دهند.

نکونام بیان کرد: دولتمردان نیز نباید اجازه دهند روند خدمت‌رسانی دولت دچار خلل شود بلکه همواره باید مسیر خدمت را با قوت بیشتری ادامه دهند.

امام‌جمعه شهرکرد با تصریح اینکه وزارت اقتصاد و دارایی تنظیم‌کننده اقتصاد کشور است، افزود: امام صادق(ع) در حدیثی گرانبها می‌فرمایند که «اِنَّ النّاسَ يَستَغْنونَ اِذا عُدِلَ بَيْنَهُمْ» یعنی اگر در ميان مردم عدالت برقرار شود، همه بى‌نياز مى شوند. مهم‌ترین عرصه عدالت در بخش کلان کشور و به‌ویژه اقتصاد است و توصیه مستمر مقام معظم رهبری نیز همین بوده است.

نکونام با اشاره به مشکلات موجود در حوزه بانک‌ها، تصریح کرد: یکی از علت‌هایی که در مسئله مسکن ملی باعث بروز برخی گلایه‌مندی‌ها شده و مکرر شاهد مراجعه مردم هستیم، تسهیلات هستند که بانک‌ها همکاری مطلوب را ندارند و جا دارد مورد اهتمام بیشتر مسئولان قرار گیرد. بنده تمام تلاش خود را برای انتقال این مطالب به مسئولان مربوط دارم که جا دارد در سطح کلان نیز به این مشکلات رسیدگی شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان تأکید کرد: بنگاه‌های اقتصادی در این استان بسیار ضعیف است و جا دارد بیشتر تقویت گردد زیرا باعث اشتغال می‌شود.

نکونام بیان کرد: چهارمحال و بختیاری جزو استان‌های محروم است که برای رفع محرومیت، امکانات باید به آن سرازیر شود و برنامه‌ریزی‌ها با نگاه به رونق استان طراحی و اجرا شوند.

وی در پایان گفت: اداره‌کل اقتصاد و دارایی استان نیازمند برخی زیرساخت‌ها و فضاها است که انتظار می‌رود مورد توجه قرار بگیرد. همچنین در حوزه گمرک با توجه به صادرات خوبی که از استان صورت می‌گیرد جا دارد توجه بیشتری صورت گیرد و تجهیزات مورد نیاز تأمین شود.

انتهای پیام
captcha