برگزاری دوره‌های آموزشی نماز در دستگاه‌های اجرایی چهارمحال‌وبختیاری
کد خبر: 4212919
تاریخ انتشار : ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۴

برگزاری دوره‌های آموزشی نماز در دستگاه‌های اجرایی چهارمحال‌وبختیاری

دبیر ستاد اقامه نماز چهارمحال‌وبختیاری از برگزاری دوره‌های آموزشی با موضوع نماز با تدریس اساتید مرکز تخصصی نماز قم در دستگاه‌های اجرایی استان خبر داد.

محمد کریمی، رئیس ستاد اقامه نماز

به گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد کریمی، دبیر ستاد اقامه نماز استان امروز، ۱۰ اردیبهشت‌ماه در جمع دبیران نماز دستگاه‌های اجرایی استان که با حضور حجت‌الاسلام کاظمی، مدرس و پژوهشگر مرکز تخصصی نماز و مهدویت قم برگزار شد با اشاره به اینکه از امروز بارگذاری مستندات فعالیت‌ها در حوزه اقامه نماز در سامانه «سجاده» آغاز می‌شود، اظهار کرد: از دبیران نماز شهرستان‌ها انتظار می‌رود اهتمام لازم را در این زمینه داشته باشند.

وی با ذکر اینکه دوره‌های تخصصی نماز با شعار «آموزش همگانی نماز» از سوی ستاد اقامه استان برگزار می‌شود، ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی در اولویت برپایی این دوره‌ها هستند که انتظار می‌رود تمهیدات لازم را برای برگزاری این دوره‌ها با حضور اساتید مرکز تخصصی نماز برای جامعه هدف خود در طول سال پیش‌بینی کنند.

دبیر ستاد اقامه نماز استان تصریح کرد: ستاد اقامه نماز آمادگی دارد محتواها و منابع، پوسترها و ... و نیز هماهنگی و اعزام اساتید مرکز تخصصی نماز قم برای برگزاری دوره‌های آموزشی توسط دستگاه‌های اجرایی استان را تسهیل کند.

کریمی گفت: از ظرفیت مجتمع یاوران مهدی(عج) با هماهنگی استانداری چهارمحال و بختیاری برای برگزاری یک دوره تخصصی ویژه دبیران نماز استان در شهر مقدس قم با تدریس اساتید مرکز تخصصی نماز استفاده خواهد شد.

انتهای پیام
captcha