ثبت بیش از ۵۳ هزار تماس مردم چهارمحال‌وبختیاری در سامانه سامد
کد خبر: 4182411
تاریخ انتشار : ۲۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۰

ثبت بیش از ۵۳ هزار تماس مردم چهارمحال‌وبختیاری در سامانه سامد

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری گفت: در جریان سفر رئیس‌جمهور به چهارمحال‌وبختیاری، بیش از ۵۳ هزار تماس مردمی از روز چهارشنبه، ۲۴ آبان‌ماه تا امروز در سامانه سامد ثبت شده است.

صالحی، رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری

به گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد صالحی، رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری امروز، ۲۶ آبان‌ماه در جمع نمازگزاران شهرکرد در مصلی نماز جمعه این شهر ضمن قدردانی از مردم استان به‌دلیل استقبال پرشور و همراهی با رئیس‌جمهور اظهار کرد: دولت اقدامات ارزشمندی برای مردم استان انجام داده و همیشه تلاش شده است که مشکلات مردم برطرف شود.

وی افزود: اقدامات دولت صادق‌الوعد قطعاً در عمل دیده می‌شود، البته وجود روحیه تلاش در مسئولان استان بهترین اقدام برای خدمت‌رسانی است و می‌توان گفت روحیه جهادی در مسئولان استان وجود دارد و این نشان از عزم راسخ نظام و مردم است.

صالحی گفت: شخص رئیس‌جمهور استان را ترک کرد، اما همچنان خدمت‌ها ادامه دارد و نمایندگان ۳۰ دستگاه تا پایان ساعت ۱۸ امروز در استان مستقر هستند، یعنی هر کدام نماینده تام‌الاختیار دستگاه‌های مختلفند که پاسخ‌ها به مردم داده می‌شود.

وی بیان کرد: در گذشته رؤسای جمهور به استان سفر می‌کردند و مردم به دنبال خودروی آنها می‌دویدند و نامه‌ها را به آنها می‌دادند و مردم منتظر جواب نامه‌های خود می‌ماندند.

رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری ادامه داد: در ستاد پاسخگویی برخط، تماس‌هایی از سوی مردم گرفته می‌شود که بیش از ۶۰۰ نفر در دو شیفت کاری پاسخگویی مطالبات و مشکلات مردم هستند؛ این مطالبات ثبت می‌شوند و بیش از ۵۳ هزار و ۵۸۷ تماس از روز چهارشنبه، ۲۴ آبان‌ماه تا امروز در سامانه سامد ثبت شده است، همچنین در میزهای ارتباطات سی‌گانه، ۱۳ هزار و ۳۸۹  ارتباط، تماس و ملاقات چهره به چهره با نمایندگان تام‌الاختیار دستگاه‌ها برگزار شد.

صالحی افزود: قطعاً مشکلات به مسئولان مربوطه ارجاع داده می‌شود و تا زمانی که مشکلات برطرف نشود همچنان پیگیری‌ها ادامه دارد، مردم استان اتفاقات متفاوتی که در استان نسبت به قبل رخ داده را شاهدند و مرکز استان مطالبات مردم را پیگیری خواهد کرد، البته ستاد مطالبات ویژه برای استان تشکیل شد.

وی با اشاره به اینکه هر کسی که در دولت مردمی لباس خدمت بر تن کرده به عنوان خادم و نوکر مردم تلقی می‌شود، گفت: روحیه جهادی در مجموعه مدیران استان وجود دارد که امید است بتوانیم شاهد روزهای پر از حلاوت و شیرینی به‌منظور رفع مشکلات مردم و معیشت آن‌ها باشیم.

انتهای پیام
captcha