کد خبر: 4077729
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۸
در چهارمحال‌وبختیاری

فراخوان ثبت‌نام در دوره تخصصی تربیت مدرس قرآن کودکان

مدیر خانه قرآن ثقلین هفشجان از ثبت‌نام بانوان علاقه‌مند برای شرکت در دوره تخصصی تربیت مدرس قرآن کریم کودکان خبر داد.

دوره تربیت مربی قرآن

مهناز طاهری، مدیر خانه قرآن ثقلین شهر هفشجان از توابع شهرستان شهرکرد در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری با اشاره به فراخوان ثبت‌نام از بانوان مربی قرآن و مادران علاقه‌مند برای شرکت در دوره تخصصی تربیت مدرس قرآن کریم کودکان در این خانه قرآن، اظهار کرد: این دوره با همکاری اداره تبلیغات اسلامی و با حضور مهدی فاضلی مهرآبادی، مدرس و مؤلف آموزش قرآن و نماز به کودکان و برگزیده در جشنواره شیوه‌های نوین آموزش قرآن کشور برگزار می‌شود.

وی با ذکر اینکه ظرفیت برپایی این دوره تخصصی قرآنی در شهر هفشجان وجود دارد، ادامه داد: بنده پیش از این دو بار در دوره‌های تربیت مربی قرآن این استاد حضور داشتم و لذا از این مدرس کشوری دعوت شد تا برای برپایی یک دوره سه روزه تربیت مربی کودک در هفشجان حضور یابد.

طاهری در خصوص اهداف برپایی این دوره، تصریح کرد: این دوره صرفاً برای مربیان قرآنی نیست بلکه مادرانی که علاقه‌مند به یاد دادن قرآن به فرزندانشان هستند نیز می‌توانند از مباحث دوره بهره‌مند شوند، تمامی بانوان علاقه‌مند بالای دیپلم امکان حضور در این کلاس‌ها را دارند. مباحث دوره تخصصی تربیت مدرس قرآن کریم کودکان در چند بخش شامل حفظ، روخوانی و نماز ارائه می‌شود.

مدیر خانه قرآن ثقلین هفشجان تأکید کرد: بنده در حوزه آموزش نماز به دانش‌آموزان با همکاری معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش دوره‌هایی را در مدارس دولتی برگزار کرده‌ام و طبق تجربه چندین ساله کار در حوزه قرآن و نماز، خوشبختانه بازخورد بسیار خوبی را در کودکان مشاهده کردم و امید است که با همکاری مدارس بتوان این دست آموزش‌ها را افزایش داد.

وی گفت: پس از ثبت‌نام از افراد علاقه‌مند دوره تخصصی تربیت مدرس قرآن کریم کودکان به صورت حضوری و طی سه روز در پایان مردادماه یا اوایل شهریور برگزار خواهد شد.

طاهری با اشاره به اینکه حد نصاب حضور حداقل 20 نفر در کلاس شرط برپایی دوره و حضور استاد است، بیان کرد: بانوان علاقه‌مند برای شرکت در دوره تخصصی تربیت مدرس قرآن کریم کودکان می‌توانند به محل خانه قرآن ثقلین هفشجان واقع در خیابان مفتح، کوچه 13، مسجد مرتضی علی(ع) مراجعه کنند و یا با شماره 09911385708 تماس بگیرند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha