کد خبر: 4068567
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۵
در چهارمحال‌وبختیاری

رونمایی از پوستر ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر

در مراسمی با حضور نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال‌وبختیاری و فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) در منزل خانواده شهید وهاب شهرانی، شهید رسانه‌ای استان، از پوستر ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر رونمایی شد.

رونمایی از پوستر جشنواره ابوذر

به گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری و به نقل از روابط عمومی سپاه استان، ۱۳ تیرماه در مراسمی با حضور نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال‌وبختیاری و فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) در منزل خانواده شهید وهاب شهرانی، شهید رسانه‌ای استان، از پوستر ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر رونمایی شد.

سردار علی‌محمد اکبری، فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم(ع) در دیدار با خانواده شهید وهاب شهرانی از شهدای رسانه‌ای استان و رونمایی از پوستر ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر، گفت: امروز توفیق پیدا کرده‌ایم در جمع خانواده شهید رسانه استان حضور داریم که در ابتدای انقلاب اسلامی در عرصه رسانه فعالیت‌های بسیار ارزشمندی داشت و هرجا نیاز بود حضور پیدا کرده و مسئولیت‌های بسیاری را در این حوزه برعهده داشت.

وی با اشاره به اینکه شهید وهاب شهرانی کرانی در عرصه رسانه به عنوان شهید شاخص چهارمحال و بختیاری شناخته شده، تصریح کرد: به همین مناسبت هرساله جشنواره ابوذر برگزار می شود که خوشبختانه یکی از جشنواره‌های بسیار موثر و پر توفیق بوده است.

سردار اکبری تصریح کرد: در سال 1381 روز قلم مصوب شد و در تقویم ایران 14 تیرماه با عنوان روز قلم به ثبت رسید، در قرآن کریم نیز سوره‌ای به نام قلم و همراه با قسم به قلم و آنچه که می‌نویسد وجود دارد و این نشان‌دهنده اهمیت این موضوع است؛ امروز یکی از رسالت‌های مهم اهل رسانه این است که آنچه به رهبری امام راحل در انقلاب اسلامی شکل گرفت و درحقیقت تمامی حقایق را بنویسند و مکتوب کنند تا ماندگار شوند.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع)، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص جهاد تبیین، تصریح کرد: یکی از موضوعات مهم، جهاد تبیین است و نقش رسانه در این امر بسیار پررنگ است.

وی با اشاره به آمادگی مجموعه بسیج به‌ویژه بسیج رسانه برای به کارگیری ظرفیت‌های رسانه‌ای موجود در استان، امیدآفرینی را یکی از ضرورت‌های کشور دانست و گفت: تلاش دشمنان برای ایجاد یأس و ناامیدی در جامعه ادامه دارد و رسالت رسانه‌ها و افراد اهل قلم تلاش برای امیدآفرینی در جامعه و مقابله با توطئه‌های دشمنان در این عرصه است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :