کد خبر: 4068168
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۴

بهسازی مسیر دسترسی به تپه نورالشهدای شهرکرد، مطالبه عمومی است

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بهسازی مسیر دسترسی به قبور شهدای گمنام شهرکرد یک مطالبه عمومی از سوی فعالان فرهنگی این شهر است و باید هر چه سریع‌تر موانع پیش‌رو در اجرای این پروژه باتوجه به نزدیک بودن ایام محرم و صفر رفع شود.

غلامعلی حیدری، استاندار چهارمحال و بختیاری

به گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری و به نقل از روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری، غلامعلی حیدری، استاندار، با اشاره به اینکه ساماندهی و اصلاح مسیرهای دسترسی به گلزارهای شهدا و قبور شهدای گمنام در شهرها از اولویت‌ها محسوب می‌شود، اظهار کرد: بهسازی مسیر دسترسی به قبور شهدای گمنام شهرکرد از مدت‌ها قبل در دستور کار قرار گرفت‌، اما این پروژه به‌صورت نیمه‌تمام رها شد.

حیدری افزود: باتوجه به اینکه تپه نورالشهدای شهرکرد مرکزی برای اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی متعدد است، می‌طلبد هر چه سریع‌تر مسیر دسترسی به این مکان فرهنگی بهسازی شود، مدیریت این کار به فرماندار شهرکرد و معاونت عمرانی استانداری سپرده شده است.

وی ضمن تقدیر از جوانان و مجریان برنامه‌های فرهنگی نورالشهدا که با تمام موانع و مشکلات موجود، برنامه‌های فرهنگی را روی زمین نمی‌گذارند، تأکید کرد: بهسازی مسیر دسترسی به قبور شهدای گمنام شهرکرد یک مطالبه عمومی از سوی فعالان فرهنگی این شهر است و باید هر چه سریع‌تر موانع پیش‌رو در اجرای این پروژه باتوجه به نزدیک بودن ایام محرم و صفر رفع شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :