کد خبر: 4067604
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۲
استاندار چهارمحال‌وبختیاری:

تفویض اختیار به معاونان به‌معنای سلب مسئولیت از استاندار نیست

استاندار چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه تفویض اختیارات به معاونان به‌معنای سلب مسئولیت از بنده نیست، گفت: این تقسیم کار موجب کادرسازی و ایجاد انگیزه در بین معاونان استاندار و مدیران شود.

غلامعلی حیدری استاندار چهارمحال و بختیاری

به گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری و به نقل از روابط عمومی استانداری، غلامعلی حیدری، استاندار، هشتم تیرماه در نشست با مجمع نیروهای انقلابی با اشاره به اینکه حضور در جلسات اینچنینی همواره مورد تأکید بنده است‌، اظهار کرد: نکاتی در این جلسه مطرح شد، قطعاً با جان دل پذیرای این دلسوزی‌ها و دغدغه‌های انقلابیون هستیم.

حیدری افزود: با روی کار آمدن دولت سیزدهم بارقه امید در بین مردم ایجاد شد، باید با کار جهادی و انقلابی این امید را عمق‌بخشی کنیم.

وی در خصوص انتصابات صورت گرفته در چهارمحال و بختیاری، توضیح داد: خواهشمندیم نیروهای دغدغه‌مند به‌غیر از انتصابات در حوزه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و غیره مدیران استان را یاری کنند.

حیدری در ادامه با بیان اینکه تفویض اختیارات به معاونان به‌معنای سلب مسئولیت از بنده نیست، تأکید کرد: این تقسیم کار موجب کادرسازی و ایجاد انگیزه در بین معاونان استاندار و مدیران شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: سیستم مدیریتی بنده تفویض اختیار است، اما در این حوزه بر عملکرد مسئولان نظارت می‌کنم و پاسخگو خواهم بود، این کار قدرت مانور را افزایش می‌دهد.

وی در خصوص تعلل در انتصابات، بیان کرد: بنده جزو آخرین استانداران منصوب شده هستم، اما باز هم درصد بالایی از مدیران داخلی استانداری منصوب شده‌اند، در انتصابات با برخی محدودیت‌ها مواجه هستیم، جهادی بودن، ضدفساد بودن، متخصص بودن و جوان‌گرایی در انتصابات مدنظر است.

حیدری یادآور شد: دولت سیزدهم با هدفمندی یارانه‌ها درصدد بود تا دست رانت‌خواران را کوتاه کند، همچنین دولت با خزانه خالی روبرو شد، اما با اصلاح اقتصادی به فکر نجات اقتصاد ایران است.

استاندار با اشاره به اینکه لایحه بودجه ۱۴۰۱ به تصویب رسیده بود، گفت: تلاش‌های بسیاری صورت گرفت تا تغییراتی در بودجه استان صورت بگیرد، برای سفر ریاست جمهوری به استان اقدامات کارشناسی صورت گرفت و در این سفر ۲۰ هزار میلیارد تومان اعتبار به استان اختصاص یافت.

وی بیان کرد: وزرا و رئیس‌جمهور در شهرستان‌های مختلف چهارمحال و بختیاری حضور پیدا کردند و مشکلات میدانی احصا شد، اعتبارات خوبی برای محورهای مواصلاتی نیمه‌تمام استان اختصاص یافت.

حیدری با اشاره به اینکه اعتبارات خوبی به پروژه‌های آبرسانی چهارمحال و بختیاری در سفر ریاست جمهوری به استان اختصاص یافت، گفت: همچنین سایر پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام نیز در این سفر مورد توجه قرار گرفت.

استاندار تصریح کرد: به تمامی شهرستان‌های استان سفر کرده‌ایم و در آینده سفر به بخش‌ها در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی در پایان با تأکید بر اینکه نیروهای انقلابی پرچم‌دار جهادتبیین هستند، توضیح داد: دشمن به دنبال ایجاد شکاف، ناامیدی و ناکارآمد جلوه دادن دولت است، نیروهای انقلابی با جهاد تبیین به جنگ دشمن بروند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :