کد خبر: 4059428
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۶

استاندار چهارمحال‌وبختیاری گفت: امروز رفع فقر مطلق در کشور یک فتح خرمشهر دیگر محسوب می‌شود، دولت در راستای توزیع عادلانه یارانه‌ها ورود پیدا کرد و هجمه‌های بسیاری وارد شد، قطعاً اجرای این طرح مشکلاتی را در ابتدا خواهد داشت اما دولت برای کاهش آسیب‌های اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها برنامه‌های متعددی را پیش‌بینی کرده است.

غلامعلی حیدری استاندار چهارمحال و بختیاری

به گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری، غلامعلی حیدری، استاندار، سوم خردادماه در آئین نکوداشت نقش‌آفرینان استان در عملیات بیت‌المقدس با اشاره به اینکه رزمندگان دفاع مقدس در عملیات آزادسازی خرمشهر با دشواری‌های فراوان علیه دشمنان بعثی پیروز شدند، اظهار کرد: دشمنان در دوران دفاع مقدس با عملیات روانی دنبال تضعیف روحیه بودند، اما موفق نشدند به هدف خود برسند.

حیدری افزود: در دوران دفاع مقدس معنویت بر مادیات غلبه کرد، خداوند به وعده خود عمل کرد و شاهد اسارت ۱۹ هزار عراقی در عملیات آزادسازی خرمشهر بودیم.

وی با بیان اینکه رزمندگان دوران دفاع مقدس سردمداران جهادتبیین هستند، بیان کرد: فتح خرمشهرهای بسیاری را پس پایان دفاع مقدس پشت سر گذاشتیم که می‌توان تحریم‌های دشمنان، حمله موشکی به پایگاه عین‌الاسد، شکست داعش و عبور از سختی‌ها را باید همپای فتح خرمشهر نامید.

حیدری با بیان اینکه امروز رفع فقر مطلق در کشور یک فتح خرمشهر دیگر محسوب می‌شود، تصریح کرد: دولت در راستای توزیع عادلانه یارانه‌ها ورود پیدا کرد، هجمه‌های بسیاری وارد شد، قطعاً اجرای این طرح مشکلاتی را در ابتدا خواهد داشت، دولت برای کاهش آسیب‌های اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها برنامه‌های متعددی را پیش‌بینی کرده است تا به اقشار کم‌درآمد آسیب زیادی وارد نشود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه خدمت به مردم از وظایف اصلی مسئولان است، گفت: در این راستا اقدامات متعددی از جمله احصای پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام، جذب اعتبارات استانی، دیدار با مسئولان کلان، فعال‌سازی فرودگاه شهرکرد، فعال‌سازی پروژه‌های تامین آب صورت گرفته است.

حیدری بیان کرد: تلاش شده تا در چهار حوزه آبرسانی روستایی، آسفالت راه روستایی، مسکن و آبخیزداری در مناطق روستایی با همکاری قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) ورود پیدا کنیم، همچنین ایجاد اشتغال پایدار برای جلوگیری از مهاجرت در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: