کد خبر: 3930691
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۲
زهرایی خبر داد:
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با اشاره به امضای ۱۰ عنوان پروژه در تفاهم‌نامه میان سپاه و کمیته امداد، تصریح کرد: اعتبار پیش‌بینی شده برای اجرای این پروژه‌ها ۳۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است و ۹۰۰ فرصت شغلی برای محرومان چهارمحال و بختیاری ایجاد می‌شود.

به گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری، سردار محمد زهرایی، رئیس بسیج سازندگی کشور، ۳۰ مهرماه در آیین امضای تفاهم‌نامه همکاری میان بسیج سازندگی و کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، با بیان اینکه امروز «باید برویم» و «باید بشویم» در رفع مشکلات اقتصادی کشور کارساز است، گفت: این بایدها از نوع فقط با مردم است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور تنها راه برون‌رفت از جنگ اقتصادی را مردم خواند و افزود: بسیج یکی از مظاهر مردم‌سالاری دینی است و بسیجیان دغدغه‌مند، خودجوش و همواره پای کارند.

وی ورود بسیج به مسئله اقتصاد و اشتغال کشور را مأموریت این مجموعه و ضرورت دانست و اظهار کرد: در طرح پایلوت اشتغال محرومان، بسیج سازندگی با نهادهای همسو و دغدغه‌مند مانند کمیته امداد تفاهم‌نامه منعقد می‌کند تا رضایتمندی از نظام افزایش یابد.
سردار زهرایی با اشاره به امضای ۱۰ عنوان پروژه در این تفاهم‌نامه، تصریح کرد: اعتبار پیش‌بینی شده برای اجرای این پروژه‌ها ۳۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است و ۹۰۰ فرصت شغلی برای محرومان چهارمحال و بختیاری ایجاد می‌شود.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور ایجاد طرح‌های اشتغال، آموزش‌های کسب‌وکار، کاریابی برای مددجویان مستعد، تشکیل کانون خیرین استان، تشکیل مراکز نیکوکاری کارآفرینی، حمایت از اجرای طرح‌های نوآورانه، شناسایی و هدایت راهبری شغلی، بازاریابی و فروش محصولات تولیدی، تأمین فضای کسب‌وکار و توسعه همکاری با جهادگران کارآفرین را عناوین پروژه‌های این تفاهم‌نامه برشمرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: