کد خبر: 3929989
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۱
مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال‌و‌بختیاری گفت: در شش ماهه نخست امسال ۴۲۰ نیازمند با هزینه ۲ میلیارد و ۲۳۲ میلیون تومان در استان کمک‌هزینه ازدواج دریافت کرده‌اند.

علی ملک‌پور، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) در گفت‌وگو با ایکنا، با بیان اینکه تأمین جهیزیه نوعروسان نیازمند از رویکردهای این نهاد است، بیان کرد: در طول این مدت ۳۴۷ نوعروس نیازمند کمک‌هزینه خرید جهیزیه دریافت کرده‌اند.

وی با اشاره به اعطای کمک‌هزینه ازدواج به فرزندان پسر خانواده‌های تحت حمایت، افزود: ۳۶ نفر از فرزندان پسر خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد استان هدیه ازدواج دریافت کرده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد استان ضمن اشاره به ایجاد زمینه ازدواج زنان سرپرست خانوار در راستای خودکفایی آنان، گفت: کمک‌هزینه ازدواج به ۱۱ نفر از زنان سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان نیز اعطا شده است.

ملک‌پور با اشاره به حمایت خیران از ازدواج نیازمندان استان، اظهار کرد: بخشی از هزینه‌های ازدواج مددجویان توسط خیران داخل و خارج از استان تأمین‌ شده است.

وی با دعوت از مردم نیکوکار استان در راستای تأمین هزینه‌های ازدواج نیازمندان ادامه داد: نیکوکاران و خیران می‌توانند با پرداخت هر مبلغی و یا اهدای جهیزیه زمینه ازدواج آسان نیازمندان را فراهم کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: