کد خبر: 3914028
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۵
رئيس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال‌وبختیاری از این شورا به عنوان یکی از حلقه‌های وصل نظام مقدس جمهوری اسلامی با مردم قدرشناس ياد كرد و گفت: این شورا در سراسر استان همواره خود را خدمتگزار مردم می‌داند و مدال افتخارِ دارا بودن بالاترين بدنه مردمی را با خود دارد.

به گزارش ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری، موسی انصاری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان چهارمحال‌وبختیاری در جلسه گرامیداشت چهلمین سالروز تشکیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که عصر امروز ۱۱ مردادماه در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه‌ شهرکرد برگزار شد، اظهار کرد: این شورا همواره بسترساز حضور حماسی مردم ولايتمدار در اعلام وفاداری به انقلاب‌اسلامی در عرصه‌های مورد نیاز است و ثابت کرده است که با لحظه‌شناسی هرجا که نیاز باشد برای بسترسازی حضور مردم، وارد عرصه شود.

وی عملكرد مطلوب شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در چهار دهه‌ گذشته را موجب پويايی اين برنامه‌ها و تعظيم شعائر الهی برشمرد و خاطرنشان كرد: نقشی كه شورای هماهنگی تبليغات اسلامی در تنوير افكار عمومی و آگاه‌سازی آنان برای حضور به موقع در اجتماع و مراسم كشور ايفا می‌كند بر هيچكس پوشيده نيست و اکنون در حالی چهلمین سالروز این نهاد را گرامی می‌داریم که این شورا توانسته گام‌های مؤثری در برگزاری مراسم بردارد.

انصاری تعميق باورها و اعتقادات مردمی با توجه به ارزش‌ها و ترويج فرهنگ انقلابی را از اهداف این شورا عنوان کرد و گفت: شورا با ترويج فرهنگ انقلابی در جامعه و تلاش در جهت افزايش انگيزه و مشاركت مردم در برگزاری مراسم انقلاب اسلامی تصاویر زیبایی از حضور مردمی به نمایش گذاشته است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه در شرایط کنونی و انتشار ویروس منحوس کرونا این شورا نیز در نحوه‌ برگزاری مراسم انقلاب‌اسلامی تجدید نظر کرده است، تأکید کرد: فضای گسترده‌ مجازی فرصت مغتنمی برای برگزاری مراسم با وسعت تک‌تک افراد جامعه فراهم کرده است.

رئيس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از شورا به عنوان یکی از حلقه‌های وصل نظام مقدس جمهوری اسلامی با مردم قدرشناس ياد كرد و گفت: این شورا در سراسر استان همواره خود را خدمتگزار مردم می‌داند و مدال افتخارِ دارا بودن بالاترين بدنه مردمی را با خود دارد.

وی در بخش پایانی سخنانش با بیان اینکه به فرموده ولی‌امر مسلمین کار این شورا مدیریت برگزاری مراسم است، تصریح کرد: انتظار داریم دستگاه‌های عضو مجمع نمایندگان این شورا به مراسم انقلاب‌اسلامی نگاه ویژه‌ای داشته‌باشند.

گفتنی است در پایان این برنامه از دوتن از مسئولان قبلی این شورا، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدجعفر مرتضوی و اردشیر ریاحی‌پور قدردانی به‌عمل آمد و از دوتن از مسئولان دیگر این شورا که سال‌ها برای بزرگداشت مراسم انقلاب‌اسلامی تلاش نمودند، حجت‌الاسلام امیرقلی جعفری نماینده فعلی مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی و علی گرجی، رئیس پیشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قدردانی شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: