کد خبر: 3843595
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
از سوی سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع)؛
گروه ساسیت واقتصاد ـ فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری از اجرای ۸۸۰ برنامه در ۴۷ محور کلی توسط سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) استان همزمان با هفته دفاع مقدس خبر داد.

880 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود

به گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری سردار علی‌محمد اکبری، فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری در نشست خبری  با اصحاب رسانه و مطبوعات استان که صبح امروز ۳۰ شهریورماه برگزار شد، با بیان اینکه دفاع مقدس مختص یک قشر نیست، ادامه داد: همه مردم ایران و همه مذاهب این کشور در دفاع مقدس نقش داشتند که تعداد شهدا این ادعا را اثبات می‌کند.

سردار اکبری با اشاره به اینکه دفاع ما یک دفاع مقدس بود، گفت: همه نبردهای رزمندگان عاشورایی و علوی بودند و همه عملیات با نام ائمه اطهار و توکل به خداوند و امامان رخ می‌داد.

فرمانده سپاه استان با بیان اینکه امسال سی‌و نهمین سالگرد دفاع مقدس است، افزود: شعار این هفته « ما پیروزیم» است که نشانه پیروزی و گذشت ۴۰سال از انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: هدف از جنگ تحمیلی براندازی اسلام بود و فتح ایران قطعا همان فتح اسلام محسوب می‌شد که با دلاورمردی رزمندگان هدف آن‌ها محقق نشد و انقلاب اسلامی ثمره این دفاع مقدس است که به واسطه این هشت سال بیمه شد.

سردار اکبری گفت: انقلاب اسلامی در هشت سال دفاع مقدس به کشورهای دیگر صادر شد و این نشانه تلاش همه مردم و اقشار مختلف کشور است.

وی به اهداف انتخاب شعار ما پیروزیم برای هفته دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: حفظ نشر آثار و ارزش‌های دفاع مقدس، ترویج فرهنگ انقلابی، جهاد، شهادت، خودباوری ملی و دینی، حب وطن و ولایت‌مداری که مهمترین شاخص دوران دفاع مقدس بود و از جمله ویژگی‌های رزمندگان محسوب می‌شود.

سردار اکبری در ادامه به راهبردهای که در دفاع مقدس باید تبیین و رسانه‌‌ای شود اشاره کرد و گفت: تبیین نقش و مدیریت مقام معظم رهبری و امام راحل که همان نقش ولایت است، تکریم شهدا، تکریم ایثارگران و خانواده‌های شهدا، تبیین قدرت دفاعی کشور در گذشته و حال، تشریح قدرت دفاعی کشور و نحوه اداره جنگ، تلاش در ارتقاء و کسب روحیه جهادی کلیه مدیران، تبیین وحدت کلمه، تبیین نقش بسیج در همه عرصه‌ها و ... از جمله این برنامه‌ها است.

وی در ادامه به اجرای بیش از ۸۸۰ برنامه در ۴۷ محور کلی توسط سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) در استان اشاره و بیان کرد:  هفته دفاع مقدس  از روز یکشنبه 31 شهریورماه با نام توانمدسازی نیروهای مسلح با رژه این نیروها و به نمایش گذاشتن امکانات نیروهای مسلح همزمان با سراسر کشور آغاز خواهد شد.

سردار اکبری با بیان اینکه روز یک‌شنبه 81 برنامه در مرکز استان اجرا خواهد شد، افزود: روز دوشنبه 104 برنامه، روز سه‌شنبه 97 برنامه، روز چهارشنبه 126 برنامه، روز پنج شنبه 114 برنامه، روز جمعه 92 برنامه، روز شنبه 54 برنامه و روز یک شنبه 135 برنامه در سطح استان و نواحی توسط سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) اجرا خواهد شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: