کد خبر: 3842212
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ مدیر مؤسسه قرآنی نسیم وحی شهرکرد گفت: ۱۶۰ نفر از نوجوانان قرآنی مؤسسه نسیم وحی در آزمون کتبی پایان دوره سطح یک و سطح سه و همچنین نوجوانان طرح ملی تلاوت و نیز طرح ملی استعداد‌های قرآنی شرکت کردند.

مسعود داوری، مدیر مؤسسه قرآن و عترت «نسیم وحی» شهرکرد، در گفت‌و‌گو با ایکنا از چهارمحال‌و‌بختیاری، در رابطه با کلاس‌های قرآنی این مؤسسه در ترم تابستان، بیان کرد: در این مؤسسه قرآنی کلاس‌هایی با موضوعات آموزش تکمیلی تجوید طرح ملی تلاوت و استعدادهای قرآنی، آموزش روخوانی (سطح 1)، آموزش فصیح‌خوانی قرآن (سطح 2)، آموزش علوم و فنون قرائت پایه (سطح 4)، آموزش حفظ قرآن کریم، تدبر در سوره مبارکه انعام و تدبر در سوره مبارکه یس از 25 خردادماه 98 لغایت 23 شهریورماه برگزار شد.

وی ادامه داد: 412 قرآن‌آموز در این کلاس‌ها شرکت کردند که 241 نفر از آن‌ها آقا و 171 نفر بانو، 182 نفر بزرگسال و 229 نفر نوجوان بودند که در 18 کلاس، مفاهیم و موضوعات قرآنی را فرا گرفتند.

داوری افزود: روز گذشته شنبه، 23 شهریورماه نیز 160 نفر از نوجوانان قرآنی در آزمون کتبی  پایان دوره سطح یک و سطح سه و همچنین نوجوانان طرح ملی تلاوت و نیز طرح ملی استعدادهای قرآنی شرکت کردند  که نتایج این آزمون تا پایان هفته اعلام و به نفرات برتر کلاس‌های که حد نصاب لازم را کسب کرده باشند هدایایی اعطا خواهد شد.

این پیشکسوت قرآنی بیان کرد: 252 نفر دیگر نیز در آزمون‌های رشته‌های دیگر در زمان‌های متفاوت شرکت کردند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: