کد خبر: 3826084
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
همزمان با دهه کرامت؛
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ مسئول مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی در چهارمحال‌وبختیاری از برگزاری سه کرسی تلاوت رضوی در شهرستان‌های شهرکرد و بن به مناسبت دهه کرامت خبر داد.

سید‌عبدالله میراحمدی، مسئول مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی در چهارمحال‌وبختیاری، در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری، با اعلام این خبر، گفت: ‌ کرسی‌های تلاوت رضوی به مناسبت دهه کرامت و ولادت امام رضا(ع) در استان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این کرسی‌های تلاوت رضوی روز شنبه، 22 تیرماه در شهرستان‌های شهرکرد و بن برگزار می‌شود، افزود: مهدی هدایتی‌فر، قاری ممتاز کشور و خادمان حرم رضوی مهمانان ویژه این کرسی‌های تلاوت هستند.

میراحمدی مسجد جامع روستای شیخ‌شبان را میزبان نخستین کرسی تلاوت رضوی در این روز دانست و اظهار کرد: این مراسم ساعت 18:30 عصر روز 22 تیرماه آغاز می‌شود.

مسئول مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی در چهارمحال‌وبختیاری با اشاره به اینکه دومین کرسی تلاوت رضوی در شهرکرد برگزار می‌شود، ادامه داد: این مراسم از ساعت 19:30 روز شنبه در مسجد جامع چالشتر آغاز شده و تا نماز مغرب و عشا ادامه دارد.

وی بقعه امامزادگان حلیمه و حکیمه خاتون(س) شهرکرد را سومین میزبان قاری ممتاز کشور و مؤذن حرم رضوی خواند و تصریح کرد: کرسی تلاوت رضوی با تلاوت مهدی هدایتی‌فر و مبتهل‌خوانی علی اسماعیلی همراه با آئین پرچم‌گردانی از سوی خادمین حرم مطهر رضوی نیز بعد از اقامه نماز مغرب و عشا برگزار می‌شود.

چهارمحال و بختیاری میزبان کرسی‌های تلاوت رضوی

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: