کد خبر: 3817289
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹
گروه سیاست و اقتصاد ـ نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه باید سبک زندگی عبادی را جدی بگیریم، گفت: مبادا مسائل دنیوی ما را به خود مشغول کند و از سبک زندگی عبادی غافل شویم.

به گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام 15 خرداد در خطبه‌های نماز عید سعید فطر شهرکرد، با تبریک فرارسیدن عید سعید فطر، گفت: خداوند از بنده‌اش انتظار دارد که ارتباط او با قرآن، مسجد و احکام پروردگار بعد از ماه مبارک رمضان هم جدی و مستمر باشد.
نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه باید سبک زندگی عبادی را جدی بگیریم، افزود: مبادا مسائل دنیوی ما را به خود مشغول کند و از سبک زندگی عبادی غافل شویم.
خطیب نماز عید فطر شهرکرد با تسلیت ایام ارتحال امام خمینی(ره) و گرامیداشت سالروز حماسه 15 خرداد، اظهار کرد: این دو مناسبت پیام‌های مهمی دارند و انتظارشان ایستادن پای درخت انقلاب محکم و مقاوم است.
امام جمعه شهرکرد استکبار و بیگانه‌ستیزی و دست بیگانه را کوتاه کردن را از پیام‌های مناسبت‌های 14 و 15 خرداد برشمرد و تصریح کرد: بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب اجازه ندهیم آمریکا نزدیک شود و اگر نزدیک شود شکست سختی را متحمل می‌شود.
حجت‌الاسلام نکونام مقاومت پای درخت انقلاب و مهیا شدن جامعه برای ظهور را از دیگر پیام‌های این ایام خواند و خاطرنشان کرد: شکل‌دهی دولت جوان و حزب‌اللهی و انتخاب متعهدهای مؤمن برای مجلس، دولت، دستگاه قضا و سایر مدیریت‌ها از انتظارات این دو مناسبت است.
نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه شکل‌دهی جامعه‌ای بر اساس عبادت خدا، مبارزه همگانی با انواع فساد و فریاد بر اجرای معصیت الهی از پیام‌های سالروز ارتحال و قیام 15 خرداد است، ادامه داد: این دو مناسبت از ما انتظار دارند که ازخودگذشتگی داشته و پای روی منافع شخصی بگذاریم تا جامعه‌ای آباد داشته باشیم.
امام جمعه شهرکرد خودکفایی، سوق دادن کشور به خودکفایی و تولید، بها دادن به تولید داخلی و کالای ایرانی، رونق تولید و کار مستمر را از دیگر پیام‌های این ایام خواند و اضافه کرد: حمایت از ولایت فقیه و تقویت ارتباط امام و امت و پیوند با مساجد از سایر این انتظارات است.
حجت‌الاسلام نکونام هم‌افزایی و کمک همگانی را از پیام‌های مهم این مناسبت‌ها برشمرد و اظهار کرد: اینکه هر کس بخواهد گلیم خودش را از آب بکشد در تراز جامعه اسلامی است.
نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد: این دو مناسبت انتظار دارند که گرفتار بازی‌های حزبی و جناحی نشویم و به منافع کشور بنگریم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: