کد خبر: 3813509
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از بازدید بیش از هشت هزار نفر از نمایشگاه ‌قرآن ‌استان خبر داد.

جواد کارگران، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری، با اعلام این خبر، اظهار کرد: چهارمین دوره نمایشگاه بزرگ قرآن کریم با ۵۵ غرفه و بیش از پنج هزار کتاب، نرم‌افزار و محصولات قرآنی به مناسبت فرارسیدن ماه نزول قرآن، به همت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

کارگران بااشاره به اینکه استقبال مردم دیندار استان از این نمایشگاه، پرشور و باعث مباهات و مسرت بود، افزود: این اداره‌کل با تقاضای بسیار غرفه داران برای تمدید زمان نمایشگاه مواجه شد اما به‌دلیل اینکه قرار بود برنامه‌ای دیگر نیز پس از اتمام زمان مقرر نمایشگاه بزرگ قرآن، در این مکان برگزار شود، متأسفانه و علی‌رغم میل باطنی، اداره کل با این درخواست‌ها موافقت نکرد.

وی در ادامه با بیان اینکه در این نمایشگاه، غرفه‌هایی به ادارات متقاضی اختصاص داده شده بود تا خدمات و فعالیت‌های خود را در زمینه قرآنی ارائه دهند، گفت: نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی در زمینه قرآن با ۳۵ اثر فاخر در زمینه خوشنویسی، مراسم و محافل قرآنی، غرفه امر به معروف و نهی از منکر، نشست‌های علمی و تخصصی علوم قرآنی، غرفه حجاب و عفاف، کارگاه‌های هنری با موضوع علوم قرآنی، مشاوره طب اسلامی، زیارت مجازی امام رضا(ع)، کارگاه سبک زندگی اسلامی، کارگاه حفظ قرآن کریم، مشاوره سواد فضای مجازی، کتابت قرآن کریم و قرائت داستان‌های قرآنی از جمله بخش‌های جنبی چهارمین نمایشگاه بزرگ کتب و نرم افزارهای علوم قرآنی بود.

یادآور می‌شود، چهارمین نمایشگاه بزرگ قرآن کریم چهارمحال و بختیاری ٢٢ لغایت ٢٩ اردیبهشت‌ماه جاری(٦ لغایت ١٣ ماه مبارک رمضان ١٤٤٠) در فرهنگسرای بزرگ ارشاد شهرکرد برگزار شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: