کد خبر: 3811944
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۶
گروه فعالیت‌های قرآنی- رئیس دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری گفت: محفل انس با قرآن کریم، دوشنبه شب همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) در محل امامزادگان حلیمه و حکیمه خاتون(س) و با حضور حافظان و قراء کشوری برگزار می‌شود.

تیمور نظری‌فرد، رئیس دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری، در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری با تشریح ویژه‌برنامه‌های این دانشگاه در ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: مراسم جزءخوانی قرآن کریم در هر سه مجموعه دانشگاه فرهنگیان استان به صورت روزانه در حال برگزاری است.
وی در خصوص مهم‌ترین برنامه دانشگاه فرهنگیان در ماه رمضان امسال، بیان کرد: محفل انس با قرآن کریم، دوشنبه شب همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) در محل امامزادگان حلیمه و حکیمه خاتون(س) و با حضور حافظان و قراء کشوری برگزار می‌شود که از دانشجویان و عموم مردم دعوت می‌شود در این محفل نورانی شرکت کنند.
وی با اشاره به حضور استاد اخلاق حوزه علمیه قم در این دانشگاه به مناسبت ماه ضیافت الهی، تصریح کرد: جلسات روزانه اخلاق و پاسخ به سوالات و شبهات دینی و اعتقادی، با حضور این استاد در سرای دانشجویی پسران همزمان با اقامه نماز مغرب و عشا و در پردیس خواهران، پس از نماز ظهر و عصر برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: جلسات کرسی آزاداندیشی به صورت منظم و با همکاری دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و بخش فرهنگی، در حال برگزاری است.
رئیس دانشگاه فرهنگیان به برگزاری کلاس اخلاق ویژه کارکنان، اساتید و اعضای هیئت علمی اشاره کرد و افزود: این کلاس‌ها که چهارشنبه هر هفته با میزبانی پردیس‌ها و مراکز آموزشی برگزار می‌شود، با قرائت قرآن مزین و نورانی می‌شود.
نظری‌فرد در پایان خاطرنشان کرد: غبارروبی نمازخانه‌های هر سه مجموعه دانشگاهی استان نیز پیش از آغاز ماه مبارک رمضان برگزار شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: