کد خبر: 3553620
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۴
همزمان با نشست شورای قرآن چهارمحال و بختیاری؛

گروه فعالیت‌های قرآنی: همزمان با دوازدهمین نشست شورای هماهنگی و توسعه فعالیت‌های قرآنی در چهارمحال و بختیاری از مجموعه قرآنی «کتیبه‌های تدبر» در فضای مجازی رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از چهارمحال و بختیاری، این نشست عصر امروز 23 آذرماه با حضور نماینده ولی فقیه در استان و نمایندگان دستگاه‌ها و نهادهای عضو شورا در دفتر نماینده ولی فقیه برگزار شد.
علاقه مندان و مخاطبان عزیز  می توانند از اینجا فایل کتیبه های تدبر در قرآن را دریافت کنند.
لازم به توضیح است مجموعه ای که امروز رونمایی شد شامل 32 کتیبه است که در هر کتیبه یک آیه قرآنی همراه با ترجمه فارسی آن درج شده است و در ذیل آیه، پیام هدایتی مربوط به آن با نگاه تدبری و بر اساس پژوهش در متن تفاسیر قرآنی و روایات اهل بیت(ع) بیان شده است.
این کتیبه ها با موضوعاتی در زمینه های مختلف همچون سبک زندگی اسلامی، مسائل سیاسی، اجتماعی، اخلاقی و شبهات قرآنی و ... با رویکرد کاربردی متناسب با نیاز روز جامعه و دانشجویان تهیه شده است.
همچنین مجموعه کتیبه های قرآنی که توسط جهاددانشگاهی استان تهیه شده در قالب ایستگاه های تدبر در قرآن در مراکز دانشگاهی به نمایش گذاشته می شوند که اولین ایستگاه هفته گذشته در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان برگزار شد و با استقبال دانشجویان مواجه شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: