کد خبر: 3836535
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷
گروه اجتماعی ــ رئيس مرکز آموزش عالی علمی ـ کاربردی جهاددانشگاهی شهرکرد گفت: این دانشگاه بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد.

کيانوش ظفريان، رئيس مرکز آموزش عالی علمی ـ کاربردی جهاد‌دانشگاهی شهرکرد در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری، با اشاره به آغاز ثبت‌نام بدون کنکور دانشجو در مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: ثبت‌نام این دانشگاه در مقطع کاردانی از ۲۷ مردادماه آغاز شده است و ثبت‌نام در مقطع کارشناسی نیز از 2 شهریورماه آغاز خواهد شد.

وی درباره رشته‌های مورد پذیرش در مقطع کاردانی، گفت: این رشته‌ها شامل کاردانی حرفه‌ای حقوق-خدمات قضایی، کاردانی حرفه‌ای حقوق-حقوق ثبتی، کاردانی فنی شبکه‌های کامپیوتری، کاردانی فنی نرم‌افزار-برنامه‌سازی کامپیوتر، کاردانی فنی فناوری اطلاعات، اینترنت و شبکه‌های گسترده است.

ظفریان در ادامه به رشته‌های مورد پذیرش در مقطع کارشناسی اشاره و اظهار کرد: کارشناسی حرفه‌ای حقوق-حقوق ثبتی، حرفه‌ای حقوق-حقوق اداری، مهندسی فناوری اطلاعات-فناوری اطلاعات و مهندسی فناوری شبکه‌های کامپیوتری، رشته‌هایی هستند که در مقطع کارشناسی پذیرش دانشجو دارند.

وی بیان کرد: رشته کسب و کار اینترنتی نیز برای نخستین بار در مقطع کارشناسی دانشجو می‌پذیرد.

رئيس مرکز علمی ـ کاربردی جهاد‌دانشگاهی شهرکرد در خصوص مزایای ثبت‌نام در این مرکز، بیان کرد: معافيت تحصيلی، حضور اساتيد مجرب، پايين بودن مبلغ شهريه، برخورداری از وام شهريه، فضاهای مجهز و مناسب آموزشی، کارآفرينی و اشتغال‌زايی، امکان تحصيل و اشتغال به صورت همزمان و امکان ادامه تحصيل در مقاطع بالاتر در تمامی دانشگاه‌ها، از جمله این مزایا است.

ظفریان در پایان گفت: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به مرکز علمی ـ کاربردی جهاد دانشگاهی واقع در ميرآباد شرقی، نبش ميدان جهاد‌دانشگاهی مراجعه و يا از طريق سايت سازمان سنجش کشور ثبت‌‌نام کنند.

یادآور می‌شود، متقاضيان محترم می‌توانند برای کسب اطلاعات بيشتر با شماره 33380656 و يا 33380669 تماس حاصل کنند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: