کد خبر: 3835464
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
گروه فرهنگی ــ مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی چهارمحال‌وبختیاری گفت: در آیین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی که در مشهد مقدس ‌برگزار شد، چهار نفر از چهارمحال‌وبختیاری در بخش کودک و نوجوان تقدیر شدند.

فرهاد خلیل‌مقدم، مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی چهارمحال‌وبختیاری در گفت‌‌وگو با ایکنا از چهارمحال‌وبختیاری، اظهار کرد: از 104 برگزیده بخش‌های مختلف نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، 40 نفر از افراد شرکت‌کننده در رده سنی کودک و نوجوان در بخش نقاشی و پویش کتابخوان رضوی تقدیر شدند که از چهارمحال‌وبختیاری چهار نفر منتخب این بخش بودند.

وی افزود: ایلیا تندرو از شهرستان بروجن در بخش نقاشی کودک، هانیه اختر از شهرستان بروجن در بخش پویش کودک، معصومه شیخی از شهرستان سامان در بخش نقاشی نوجوان و ساجده مهری از فرخشهر در بخش پویش نوجوان مورد تقدیر قرار گرفتند.

خلیل‌مقدم تأکید کرد: حضور کودکان و نوجوانان در این جشنواره نشان از عشق و ارادت مردم و خانواده‌ها به امام رضا(ع) است و موجب می‌شود به برکت این حضرت کودکان و نوجوانان بیشتر با کتاب انس گیرند و به واسطه آن، آینده‌ای روشن با کتاب بسازند.

وی با اشاره به شرکت 39 هزار و 365 نفر از مردم استان در این جشنواره، خاطرنشان کرد: از این تعداد 27 هزار نفر در بخش آنلاین جشنواره شرکت کردند که رشد چشمگیری داشته است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: