کد خبر: 3822322
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵
گروه اجتماعی ــ هشتاد و یکمین گردهمایی معاونان فرهنگی واحد‌های جهاددانشگاهی سراسر کشور به میزبانی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری ۱۲ و ۱۳ تیرماه امسال برگزار می‌شود.

برگزاری گردهمایی معاونان فرهنگی واحدهای جهاد دانشگاهی سراسر کشور در چهارمحال و بختیاریسیروس رضایی، رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: این گردهمایی در روزهای 12 و 13 تیر‌ماه با موضوع بیانیه گام دوم انقلاب‌؛ دانشگاه و فرهنگ جهادی با حضور ‌سید حمیدرضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی کشور و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین ‌رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور و معاون فرهنگی وزیر علوم تحقیقات و فناوری و همچنین مسئولان استان برگزار می‌شود.
رئیس جهاد‌دانشگاهی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: در این گردهمایی حدود ۸۰ نفر از معاونان فرهنگی واحدها و سازمان‌های جهاددانشگاهی، رؤسا و معاونان سازمان‌های تخصصی فرهنگی جهاددانشگاهی از جمله خبرگزاری‌‌های ایکنا و ایسنا‌، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران، سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، مرکز دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی و مرکز گردشگری علمی فرهنگی دانشجویان ایران حضور دارند.
وی گفت: در این گردهمایی که با شعار گام دوم انقلاب، دانشگاه‌ها و فرهنگ جهادی برگزاری می‌شود، معاونان فرهنگی واحد‌های جهاددانشگاهی سراسر کشور با حضور در نشست‌‎های تخصصی به تبادل‌نظر و هم اندیشی درباره برنامه‌های فرهنگی جهاددانشگاهی می‌پردازند.
رضایی میزبانی این گردهمایی را فرصتی برای معرفی بیشتر استان و توجه بیشتر مسئولان استانی به فعالیت‎های جهاددانشگاهی به عنوان یک نهاد انقلابی دانست.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: