کد خبر: 3822306
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲
همزمان با هفته قوه قضائیه برگزار شد؛
گروه اجتماعی ــ همزمان با آغاز هفته قوه قضائیه رزمایش علمی انجمن‌های تخصصی هشت‌گانه سازمان بسیج حقوقدانان چهارمحال و بختیاری در سالن جلسات سازمان قضایی نیروهای مسلح این استان برگزار شد.

رزمایش علمی انجمن‌های تخصصی بسیج حقوقدانان در چهارمحال و بختیاریبه گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری، سرهنگ پاسدار غفور عباسپور، مسئول سازمان بسیج حقوقدانان چهارمحال و بختیاری صبح امروز، چهارم تیرماه در رزمایش علمی انجمن‌های تخصصی بسیج حقوقدانان که به مناسبت هفته قوه قضائیه در سالن جلسات سازمان قضایی نیروهای مسلح استان برگزار شد هدف از برگزاری این جلسه را بررسی آسیب‌های اجتماعی بیان کرد و گفت: هدف از برگزاری این رزمایش بررسی تخصصی آسیب‌های اجتماعی اعم از فساد، جرائم خشن، طلاق و همچنین تبیین بخشی از بیانیه گام دوم انقلاب است.

‌عباسپور تصریح کرد: این جلسه با حضور 40 نفر از اعضای انجمن‌های حقوقی قضایی شامل قضات، اساتید حقوق، وکلا، دانشجویان حقوق، کارشناسان رسمی دادگستری و ثبتی، خواهران حقوقی، کارکنان قضایی و نمایندگان حقوقی ادارات برگزار شد.

وی با بیان رویکرد بسیج حقوقدانان استان اظهار کرد: بسیج حقوقدانان با سازماندهی نیروهای مؤمن، متخصص و انقلابی در کارآمد سازی نظام حقوقی، قضایی و قانونی کشور گام مثبتی در کاهش معضلات اجتماعی بر می‌دارد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: