کد خبر: 3821641
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱
گروه اجتماعی ــ رئیس سازمان حج و زیارت چهارمحال و بختیاری گفت: احتمالاً اولین اعزام حجاج چهارمحال و بختیاری ۲۸ تیرماه و آخرین اعزام ۸ مرداد باشد و حجاج چهارمحال و بختیاری از طریق فرودگاه اصفهان اعزام می‌شوند.

به گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری، به نقل از خبرگزاری فارس، یوسف آقابزرگی، رئیس سازمان حج و زیارت چهارمحال و بختیاری، با اشاره به جزئیات حج تمتع سال 98، اظهار کرد: حج تمتع سال جاری شامل 385 زائر در قالب سه کاروان با همراهی 12 نفر کادر اجرایی از ایستگاه پروازی اصفهان عازم سرزمین وحی می‌شوند.
وی با تأکید بر اینکه تاریخ‌های اعلامی احتمالی هستند، بیان کرد: احتمالاً اولین اعزام حجاج چهارمحال و بختیاری، 28 تیرماه و آخرین اعزام 8 مرداد باشد.
آقابزرگی با بیان اینکه مدت زمان اقامت حج تمتع از 33 تا 38 روز است، افزود: از سه کاروان اعزامی استان به حج تمتع دو کاروان 135 نفر و یک کاروان 115 نفر است و تعداد چهار نفر عوامل اجرایی هر کاروان‌ را همراهی می‌کند.
رئیس سازمان حج و زیارت استان، بیان کرد: از این سه کاروان اعزام حجاح به تمتع، دو کاروان مدینه اول و یک کاروان مدینه بعد است و زائران مقدمات سفر مانند 10 جلسه آموزشی و واکسیناسیون را انجام داده‌اند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: