کد خبر: 3820868
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۰
گروه فرهنگی - مسئول دبیرخانه طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی از میزبانی چهارمحال و بختیاری از 9 نفر از اساتید و اندیشمندان دینی در بیست و ششمین دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی خبر داد و گفت: حجج‌الاسلام و المسلمین مرتضی آقاتهرانی، محمدمهدی میرباقری، مهدی طائب، حمیدرضا مهدوی ارفع، محمدباقر حیدری کاشانی و مهدی ماندگاری از جمله این سخنرانان هستند.

به گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری، حسین گنجی 29 خرداد در جلسه برنامه‌ریزی بیست و ششمین دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی، با اشاره به عنوان این دوره طرح مبنی بر «تبیین و گفتمان سازی بیانیه گام دوم انقلاب»، گفت: عنوان طرح‌ها بر اساس نامگذاری سال، منویات رهبر انقلاب در پیشبرد اهداف انقلاب و اولویت‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی استان انتخاب می‌شود.
مسئول دبیرخانه طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی در استان گفتمان سازی را ابزار اصلی تحقق بیانیه گام دوم دانست و افزود: بهترین کسانی که می‌توانند این بیانیه را تبیین کنند فرهیختگان و اندیشمندان حوزه و دانشگاه است که در این طرح میزبان آنان هستیم.
وی از میزبانی استان از 9 نفر از اساتید و اندیشمندان دینی در بیست و ششمین دوره طرح تقویت مبانی اعتقادی خبر داد و اظهار کرد: حجج‌الاسلام و المسلمین مرتضی آقاتهرانی، محمدمهدی میرباقری، مهدی طائب، حمیدرضا مهدوی ارفع، محمدباقر حیدری کاشانی و مهدی ماندگاری از جمله این سخنرانان هستند.
گنجی با اشاره به اینکه این طرح از 13 تیرماه تا سوم مردادماه سال جاری بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء در مهدیه مصلای بزرگ امام خمینی(ره) شهرکرد برگزار می‌شود، تصریح کرد: بیست و ششمین دوره این طرح همزمان با دهه کرامت به مدت 22 شب در استان اجرا می‌شود.
مسئول دبیرخانه طرح تقویت مبانی اعتقادی و شبهه زدایی دینی از برگزاری پنج جلسه تخصصی با حضور 22 استاد مطرح حوزه و دانشگاه استان برای اجرای هرچه بهتر این طرح خبر داد و خاطرنشان کرد: دستگاه‌های متولی و میزبان جلسات باید برنامه‌ریزی لازم برای حضور خانواده‌ها و اطلاع‌رسانی جامع و کامل را مدنظر قرار دهند.
وی با اشاره به برگزاری هفت کارگاه دینی با حضور اندیشمندان استانی در شهرستان‌ها همزمان با طرح تقویت مبانی در شهرکرد، گفت: جلساتی در بعدازظهرها برای طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر استان نیز پیش‌بینی شده است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: