کد خبر: 3819801
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹
گروه سیاسیت و اقتصاد ــ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری دو اصل رعایت قانون مداری و بی‌طرفی را کلید واژه‌های اصلی ستاد انتخابات استان در برگزاری یک انتخابات سالم دانست.

به گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری، جعفر مردان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری امروز، 26 خردادماه در نشست ستاد انتخابات استان صیانت از آرای مردم را مهمترین رسالت ستاد انتخابات استان دانست و گفت: مجریان انتخابات تمام تلاش خود را برای تحقق این مهم به‌کار گیرند.

وی افزود: در نظام مردم‌سالاری جمهوری اسلامی، رأی دادن یک تکلیف شرعی محسوب شده و به همین جهت تقاضا می‌شود تا عوامل اجرایی انتخابات، هیچ گونه رفتار، کردار و یا شائبه‌ای در جهت جانبداری از یک نامزد خاص تا زمان پایان فرایند انتخابات نداشته باشند.

وی‌ اعتماد سازی را در دستور کار جدی مجریان برگزاری انتخابات برشمرد و تأکید کرد: هر قدر همه کارها درست و به موقع در جای خود انجام و به مردم نیز منتقل و اطلاع‌رسانی شود به طور قطع شاهد حضور بیشتر آنها در پای صندوق‌های رأی خواهیم بود که در نهایت به کارآمدی نظام نیز منجر می‌شود.

مردانی تصریح کرد: بدون تردید هر قدر شاهد حضور بیشتر و باشکوه‌تر مردم در انتخابات باشیم در واقع دشمنان خود را ناامیدتر کرده‌ایم و باید سعی کنیم با تلاش بیشتر و اعتمادسازی به این هدف دست یابیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری، دو اصل رعایت قانون مداری و بی‌طرفی را کلید‌واژه‌های اصلی ستاد انتخابات استان در برگزاری یک انتخابات سالم دانست و گفت: امید است با بهره‌گیری سنجیده از تجارب گذشته در برگزاری انتخابات، باز هم شاهد برگزاری یک انتخابات سالم و باشکوه با مشارکت و حضور گسترده مردم باشیم.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: