کد خبر: 3819790
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
گروه اجتماعی ــ فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: نخستین گروه جهادی سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) با هدف ساخت مسکن برای مددجویان و احداث یک باب غسالخانه در روستای میهه به مناطق محروم شهرستان کوهرنگ اعزام شد.

به گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری، سردار سرتیپ دوم پاسدار علی‌محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) امروز، 26 خرداد‌ماه در آئین بدرقه نخستین گروه جهادی استان به مناطق محروم، بیان کرد: نخستین گروه جهادی استان در طرح تابستانه با هدف ساخت مسکن برای مددجویان و احداث یک باب غسالخانه در روستای میهه عازم شهرستان کوهرنگ می‌شوند.

سردار اکبری افزود: این گروه جهادی متشکل از پیشکسوتان سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) هستند که داوطلبانه به یاری محرومان شتافته‌اند و سایر گروه‌های جهادی در قالب‌های مختلف بر اساس نیاز مناطق محروم در روزهای آینده اعزام خواهند شد.

وی با اشاره به اجرای طرح ملی «همبستگی» برای ساخت 20 هزار واحد مسکونی برای سیل‌زدگان کشور، اظهار کرد: کمک‌های مردم چهارمحال و بختیاری با محوریت «هر مسجد یک خانه» جمع آوری می‌شود تا برای عزیزان سیل‌زده واحدهای مسکونی احداث شود.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: