کد خبر: 3812722
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ رئیس جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری گفت: ‌نمایشگاه قرآن عنوان بسیار مقدس‌ و یکی از برکات ماه مبارک رمضان است.

به گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری، سیروس رضایی، رئیس جهاد‌دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، شب گذشته، 28 اردیبهشت‌ماه در بازدید از غرفه ایکنا ‌با بیان اینکه تجلی یک نمایشگاه در نام آن است، اظهار کرد: قطعاً نمایشگاه قرآن عنوان بسیار مقدسی است و یکی از برکات ماه مبارک رمضان است.
وی افزود: خبرگزاری ایکنا به عنوان تنها خبرگزاری تخصصی قرآن کریم، با هدف اطلاع‌رسانی و پوشش اخبار قرآنی و دینی و کوشش در راستای تحقق فرهنگ قرآن در جامعه و سوق دادن آن به سوی سبک زندگی قرآنی گام بر می‌دارد.
رضایی تأکید کرد: قطعا خبرگزاری ایکنا شعبه چهارمحال و بختیاری و حضور آن در نمایشگاه در کنار سایر غرفه‌های قرآنی می‌تواند بسیار مفید و تاثیر گذار باشد و ایکنا به عنوان اولین خبرگزاری تخصصی، رسالت آن بر پوشش حداکثری رویدادهای قرآنی و مستند سازی فعالیت‌های قرآنی است.
وی خاطرنشان کرد: غرفه خبرگزاری ایکنا در نمایشگاه و تلاش‌های شبانه‌روزی این مجموعه خبری با هدف ارسال اخبار و دیدگاه‌های پژوهشگران قرآنی، قاریان و چهره‌های برجسته قرآنی و صاحب نظران به سمع و نظر مردم برپا شده است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: