کد خبر: 3811066
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵
گروه سیاست و اقتصاد ــ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری با حمایت از تصمیم شورای عالی امنیت ملی و عدم اجرای برخی از تعهدات برجام، بر بدعهدی‌های آمریکا پس از ریاست جمهوری ترامپ تأکید و اظهار کرد: آمریکا سعی داشت با تحریم و فشار اقتصادی مردم کشور را از انقلاب مأیوس کند اما مردم صاحب و سرمایه انقلاب هستند و هرجا احساس کنند خطری متوجه انقلاب است به میدان می‌آیند.

به گزارش ایکنا از چهارمحال و بختیاری، جعفر مردانی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری، امروز، 23 اردیبهشت‌ماه در بازدید از غرفه ایکنا در نمایشگاه ‌قرآن استان که در فرهنگسرای ارشاد شهرکرد برپا شده است،‌ گفت: برگزاری نمایشگاه قرآن فرصتی مغتنم برای نمایش رویدادهای فرهنگی و اجتماعی با محوریت قرآن است.
وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه علاوه بر غرفه محصولات ‌قرآنی ـ فرهنگی محصولات عفاف و حجاب و کودک و نوجوان را نیز داراست، افزود: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی در جهت ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه است که اجر زیادی دارد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به فضاسازی شهری به مناسبت ماه مبارک رمضان و تلاش دستگاه‌های اداری و شوراهای صنفی استان در این راستا، اظهار کرد: موضوعات مختلف مرتبط با ماه رمضان در شورای امر به معروف و نهی از منکر استان و شهرستان‌ها نیز به همت فرمانداران مطرح شد.
مردانی با حمایت از تصمیم شورای عالی امنیت ملی و عدم اجرای برخی از تعهدات برجام، بر بدعهدی‌های آمریکا پس از ریاست جمهوری ترامپ تأکید و تصریح کرد: آمریکا سعی داشت با تحریم و فشار اقتصادی مردم را از انقلاب مأیوس کند اما مردم صاحب و سرمایه انقلاب هستند و هرجا احساس کنند خطری متوجه انقلاب است به میدان می‌آیند.
وی این تصمیم شورای عالی امنیت ملی را ‌مقابل بدعهدی‌ها، توطئه‌ها و تحریم‌های آمریکا و خروج یکطرفه آن از برجام خواند و ادامه داد: همه آحاد مردم نیز با برگزاری راهپیمایی در جمعه اخیر در سراسر کشور از این تصمیم سران نظام حمایت کردند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اصرار ترامپ مبنی بر تماس ایرانی‌ها با کاخ سفید، بر قابل اعتماد نبودن آمریکایی‌ها به اذعان مسئولان نظام تأکید کرد و گفت: مردم در این چهل سال مقاومت کردند که تنها راه مبارزه با استکبار مقاومت است و ان‌شاءالله نتیجه آن را به زودی ببینیم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: