کد خبر: 3805841
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
گروه فرهنگی ــ معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از افتتاح نمایشگاه آثار نقاشی «هنرجویان آموزشگاه هنرهای تجسمی نگاره» در نگارخانه شهید شهرانی شهرکرد خبر داد.

شهرام فرجی، معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری، بیان کرد: نمایشگاه آثار نقاشی «هنرجویان آموزشگاه هنرهای تجسمی نگاره» در نگارخانه شهید شهرانی شهرکرد در قالب نمایشگاهی در معرض دید شهروندان قرار گرفت.

معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تصریح کرد: آثار موجود در این نمایشگاه با محوریت زن اسلامی ایرانی با تکنیک‌های اکریلیک روی بوم، رنگ و روغن روی بوم و ترکیب مواد است.

فرجی ادامه داد: در این نمایشگاه ٥٠ اثر از ١٩ هنرجوی آموزشگاه هنرهای تجسمی نگاره موجود است که با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جمعی از مسئولین فرهنگی و هنری استان روز گذشته دوم اردیبهشت در نگارخانه شهید شهرانی افتتاح شد.

وی افزود: نقاشی خط‌های اجرا شده در این نمایشگاه سبک‌های از قبیل امپرسیونیسم، کوبیسم، اکسپرسیونیسم و رئالیسم دارند.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تصریح کرد: نمایشگاه گروهی نقاشی آثار هنرجویان آموزشگاه هنرهای تجسمی نگاره از دوم اردیبهشت‌ماه تا ٩ همین ماه از ساعت ١٠ صبح الی ١٣ و ١٦ الی ١٩ در نگارخانه شهید شهرانی شهرکرد پذیرای علاقمندان است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: