کد خبر: 3803792
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۴
با هدف شناخت بیشتر امام زمان(عج)؛
گروه اجتماعی ــ مدیر داخلی شبکه مذهبی آرمانشهر مهدوی استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری جشن بزرگ نیمه شعبان خبر داد و گفت: این مراسم امروز، ۳۱ فروردین‌ماه با هدف شناخت بیشتر امام زمان(عج) در مجتمع تجاری امام صادق(ع) شهرکرد برگزار می‌شود.

فریده مرادی، مدیر داخلی شبکه مذهبی آرمانشهر مهدوی استان چهارمحال و بختیاری، در گفت‌وگو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری، از برگزاری جشن بزرگ نیمه‌شعبان خبر داد و گفت: آرمانشهر مهدوی جشن بزرگ و متنوعی را با هدف معرفی بیشتر امام زمان(عج) روز شنبه، 31 فروردین‌ماه در مجتمع تجاری امام صادق(ع) شهرکرد برگزار می‌کند.

وی ادامه داد: ایستگاه بازی همراه با نقاشی کودکان با همکاری یکی از کانون‌های فرهنگی در این جشن دایر است. در پایان جشن نیز  نقاشی کودکان جمع می‌شوند و در نمایشگاهی که قبل از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد در معرض دید عموم قرار می‌گیرند و با این کار خاطره خوشی از جشن مذهبی در اذهان کودکان ایجاد می‌شود و برای شرکت در جشن‌های مذهبی دیگر ترغیب خواهند شد.

مرادی تصریح کرد: کارگروه‌های شبکه آرمانشهر مهدوی غرفه‌هایی برای نذر مهدوی با هدف سلامتی امام زمان(عج) و جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای خانواده‌های نیازمند، غرفه پذیرایی با یک پذیرایی جدید ونو، غرفه آتلیه که عکس‌های یادگاری خانوادگی از جشن میلاد حضرت مهدی(عج) را در قالب‌های مختلف ظاهر می‌کند، غرفه برنامه زنده رادیویی، غرفه مستندسازی، غرفه گفتمان مهدویت همراه با پرسش و پاسخ در رابطه با مهدویت و شخصیت امام با حضور اساتید بنیاد مهدویت و غرفه بازارچه خیریه را با هدف کمک به بانوان بی‌سرپرست و بدسرپرست از طریق فروش محصولات دست‌سازشان برپا می‌کنند.

مدیر داخلی شبکه مذهبی آرمانشهر مهدوی استان چهارمحال و بختیاری در پایان گفت: این جشن بیشتر برای آشنایی کسبه مجتمع و مغازه‌های اطراف با شخصیت و یاران حضرت مهدی(عج) برگزار می‌شود که بروشورهای به همین منظور تهیه شده که در اختیار مغازه‌داران و رهگذران قرار می‌گیرد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: